Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Skúsenosť s liposukciou v Yes Visage

danidanika
28. dec 2018

Čavky baby. Chela by som podstúpiť liposukciu ale mám troška strach. Nikdy som nemala žiadny zákrok tak to bude pre mňa veľká skúsenosť. Rozmýšľam nad Yes visage nakoľko je to dosť známa klinika. Bola ste tam už daktorá na liposukcii. Chcela by som si dať urobiť bruško a stehná. Ďakujem

kobelka
28. dec 2018

To by aj mna zaujmalo. A mozem vediet priblizne kolko za to zaplatite? Ja tiez mam problem brucho.

boruska80
2. jan 2019

Jas om podstúpila liposukciu na klinike začiatkom leta a stále vyzerám super😊 Troška som sa toho obávala keď som si kukala nejaké tie videá – ono to nevyzerá moc príjemne. Našťastie som nič necítila a okrem slabších modrín prvých pár dní po zákroku som necítila ani bolesť. Dr. Šlárko si dal dosť záležať takže za mňa spokojnosť. Cenovo ma to veru nezrujnovalo, platila som okolo 1300 Eur a výsledok stále trvá, takže to stálo za to. Samozrejme sa o seba troška treba starať aj po zákroku.

katarinkalilly
10. jan 2019

Ahoj,ja som tiež podstupila liposukciu brucha,mne to robil Mudr.Fedeleš,pred 3 rokmi,ono ťa uspia len lokalne,takže vnímaš,čo robia,v cene máš aj sťahovaciu bielizeň aj nejaké zdrav.pomôcky..Predtým však musíš mať vzatú krv bud od nich alebo od obvodného,ale inak doporučujem,len musíš si aj zaručiť odvoz domov,lebo v ten deň ťa hned aj pustia,ale odvoz vyžadujú,lebo nemôžeš ísť sama domov.

sandy333
31. jan 2019

Ja som bola na liposukcii tu na klinike pred mesiacom. Cena bola ok myslím že som platila podobne ako boruska. Ono je fakt že tým že ju podstúpiš neznamená že budeš mať rovnakú figúru večnosť. Ale na životný štýl treba dbať určite. Inak zákrok je nebolestivý a hojilo sa to celkom rýchlo.

luvivinka
14. mar 2019

Ahojte ja idem na liposukciu bruška a stehien na budúci mesiac do Yes Visage. Neviem sa dočkať už len kôli tomu že budem vyzerať v lete dobre.  Možem sa ale opýtať ako je to s tými modrinami? Videla som pár obrázkov a vyzeralo to veľmi rozpité po celej tej odsatej časti. Bolo to tak aj u vás alebo je to individuálne?

katarinkalilly
14. mar 2019

@luvivinka nebolo to až také strašné záleží akú máš zražanlivost krvi

pavucikvet
28. apr 2019

@boruska80 to si mala celkom slusnu cenu. Co vsetko ti robili? Lebo mne iba vnutorne stehna a kolena nacenili na 2300 e

boruska80
13. máj 2019

@pavucikvet Tak mne len bruško, ono záleží koľko tuku odsajú, ja som toho veľa nemala, viacmenej som to potrebovala doformovať. A asi aj záleží či ti robia nejaké zložitejšie partie. Úprimne sa v tom nevyznám. Inak stále som spokojná- vyzerá to stále dobre. A čo tvoj výsledok? Ja som ani nevedela že sa lipo kolien robí😊

pavucikvet
14. máj 2019

@boruska80 ja som sa na to nakoniec vykaslala. Co sa mi podarilo zistit, tak vacsine sa do troch rokov postava vratila, resp. objavili sa im tam hrce a jamy.

sisi86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaz91
7. nov 2019

@boruska80 Ahoj ako po čase vyzerá bruško? Si spokojná? A držis diétu?

zuzkaz91
7. nov 2019

@sandy333
@luvivinka
@katarinkalilly ako ste spokojné s liposukciu po čase? Stojí to zato?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli