Skúsenosti s astmou

nata97
8. apr 2022

Skusenosti s astmou,prevažne alergicka ?

kacena4
8. apr 2022

ano

lucia147852
8. apr 2022

Habadej

nata97
autor
8. apr 2022

@kacena4 ako ste ju zvladali co vám pomahalo ... da sa s toho viliečit ..či je to na cely život?

nata97
autor
8. apr 2022

Syn ju ma už pol roka a je mu stale rovnako ... berie spreje ,lieky ..a stale to piskanie na priedusškach

kacena4
8. apr 2022

astma je zapal v tele na prieduskach, plucach. mne sa casom zhorsuje. a zaberaju len lieky, spreje, posilnit imunitu pri chorobe zasadne zhorseny stav

lucia147852
8. apr 2022

@nata97 astma je chronicky zápal priedušiek. Je dôležité mat dobrého lekára, ktorý nastaví správnu liecbu. Ja mám obdobia, že nemusím brat žiadne lieky a potom take, kedy ich musím nasadiť. Vyliečiť dá úplne nedá, ale dá sa stabilizovať tak, že neovplyvňuje moc život. Mne naozaj pomohla až lekárka v ba. Dochadzam za nou 150km, ale dr predtým nebola schopná mi nastaviť vhodnú liecbu. Brala som stále iné a stále viac liekov s stále mi bolo horsie.

rebekamarcusko
8. apr 2022

@nata97 ja mam astmu fakt od malinka,cele detstvo takmer v nemocnici,kazda choroba mi sadla na priedusky,vseliake druhy sprejov a liekov. Po 17tke akoby utalo. Nemavam takmer v9bec zachbaty,ked je jar a jesen sa stane,ze raz za mesiac,ked beham sa rychlejsie zadycham,ale to je aj kondickou. Da sa z toho vyrast tak,ze neovplyvnuje moc zivot. Teraz uz spreje ani neberiem pravidelne,len v pripade potrebu,spyrometria sa mi nezhorsuje,ale zas ani nezlepsuje. No uz ani nejak nepiskam,iba ked som viac chora,ale uz ani to nebyva casto,naposledy som mala chytene priedusky asi pred 4rokmi.

nata97
autor
8. apr 2022

@rebekamarcusko tak mi sme zatial v nemocnici neboli chvala bohu,ale je to taške s nim kedže syn ma aj dosť nadvahu tak sa mu oveľa tašie dycha plus na veľa veci je alergicky. 🙂

@lucia147852 tak s tou doktorkou je pravda rozmišlam že mu ju tieš zmenim ..ma veľmy zly pristup k detom a je velmy sprosta .. 🙂

deni181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz