Skúsenosti s liekom Norethisteron zentiva

marosko08
26. jún 2012

ahojte dievcence.chcem sa spytat,ci ste niektora uz uzivali NORETHISTERON zentiva.ci Vam pomohol,ci ste z neho nepribrala a v akych davkach ste ho brali????ja to beriem koli castemu krvacaniu,aj ked uz mam po prvidelnom mesacnom cikle..dakujem za odpovede.kata

michelleg
10. júl 2015

@miriam11 ja ho užívam od dnes práve kvôli silnému menzesu, ktorý mi spôsobuje anémiu. Aké máte skúsenosti, pomohol? Veľmi sa mi nechce brať 😒

evina313
10. júl 2015

ja tiež kvoli tomuto problemu, ale nezacala som este....počkám na reakcie 😉

miriam11
10. júl 2015

@michelleg zatial uzivam len posledne 2 mesiace, vzdy 10 dni od 15.dna cyklu. Nic moc, nezabera. Uz som zufala, neviem, co s tym mam robit. Po porode prvej dcery mam tento problem, vtedy som uzivala hormonalne lieky lutenyl, ten mi pomohol. Teraz po porode syna sa mi tento big problem vratil a lekar mi predpisal norethisteron, ktory mi nezabera. Ci zacne zaberat po pol roku uzivania, alebo ako? Som zufala, v prve 2 dni nemozem nikam ani ist, stale sa "prebalujem"na toalete, mam normalne problem starat sa vtedy o syna. Varim si caj kapsicku pastiersku a mysi chvost s citronom, ani to nic. Hormony mam uplne rozhadzane a to mi sposobuje tento problem, maternicu mam uplne cistu, lekar nevidi dovod na kyretaz. Netusim, co so sebou budem robit.

micka1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi7
6. aug 2015

Skuste pridat vitaminy a,d a alchemilka caj je na zenske veci...

megdy39
9. aug 2015

AHojte zienky, chcela by som sa spytat, bude ma gynekolog aj prezerat, ked chcem len predpisat norethisteron? Lebo zatial nemam svojho gynekologa, ku ktoremi chodim pravidelne

katka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulik27
9. okt 2015

brali ste to niektora aj dlhsie ako 10 dni? ak tak mali ste nejake tazkosti kvoli tomu? dakujem

cikitita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pomoc3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka323
11. dec 2015

Dobry den ...potrebujem poradit...dlhodobo ma problem s nepravidelnou menstruaciu momentalne uz druhy mesiac som nezazila este ani jeden den bez spine ia ci krvacania...brala som uz aj duphaston no ten mi nerobil dobre...zmenila som lekarku a predpisala mi norethisteron aby mi zastavila krvacanie..na forach som sa nestretla s prilis dobrymi recenziami..mste niekto takuto skusenost ...pomoxe mi to ? Bojim sa totiz aby mi to este biac nerozhadzalo organizmus...dakujem

miriam11
11. dec 2015

@majka323 ja som brala 6 mesiacov norethisteron kvoli velmi silnej menstruacii, vobec mi to nepomohlo, posledne 2 mesiace som to prestala brat po 4 dnoch, lebo som mavala take migreny so zvracanim, ze som myslela, ze budem musiet ist na pohotovost. Takze pre mna hnus, ktory mi vobec nepomohol,ale este viac hormony rozhadzal. Skoda. neviem co idem teraz robit. Najradsej by som si dala vyoperovat maternicu. Mne sa takto zit neda. Lekar mi pomoct nevie, co teraz? Ani prirodna medicina nezabera. Tiez by ma zaujimalo, ci niekomu tento liek pomohol /nemyslim teraz na oddialenie menzesu, to je super, ale napravit cyklus, to asi tazko/

majka323
12. dec 2015

@miriam11. Dakujem za odpoved mne osobne pomohol duphaston ...a fakt pravidelne pitie alchymilky...alebo vraj aj pupalka caj je dobry...mne to vyriesilo problemy ..prv skus alchymilku a potom .ked tak duphaston..ja som z toho zacala priberat cize premna velmi nebol vhodny..alchymilkou sa mi to upravilo 3 roky som mala klud a aj som zanedbala ten caj a teraz sa mi to vratilo

vianocka2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejko585
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veroonickaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janina1007
30. mar 2016

Ahojte... brali ste niekto Norethisteron aj na upravu cyklu? predtym som brala duphaston ale ten uz nezaberal... toto ze je vraj silnejsie... no po tom co som citala... no neviem... dik za kazdy nazor...

pomoc3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusettka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
feba8284
5. máj 2016

@janina1007 ja som brala, sice pred rokmi, ale uplne bez problemov. Nemala som ziadne zle následky.

evina313
7. máj 2016

dievčata neviete kedy by som mala dostat mesnzes po dobrati posl.tabletky? neberiem asi 4, alebo 5.den a este nič...

pomoc3
8. máj 2016

Zdravim,ja som dostala menzes na 3den po dobrati posl.tabletky 🙂

evina313
8. máj 2016

@pomoc3 dakujem...no super a teraz čo? 😀 nechce sa mi zas utekat k lekarovi. lieky som dostala kvoli nepravidelnemu menzesu...minulý mesiac som ani menzes nemala, len som spinila ale skoro celý mesiac. potom som krvacala, isla som k lekarovi tak mi nasadil Norethisteron že ho možem vysadit ked budem chciet dostat menzes. skontroloval ma že vsetko ok...teraz by som už aj mohla dostat, lieky som vysadila a nič... 😒

evina313
8. máj 2016

vlastne už 8. den neberiem lieky a nič...

miriam11
9. máj 2016

@evina313 asi uz len fakt k lekarovi na vyvolavacku ☹

misiakk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jukasi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cryzee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz