Skúsenosti s teethy bieliacimi páskami na zuby

ristabone
5. jan 2021

ahojte baby , je tu niekto kto ma akúkoľvek skúsenosť s týmito bieliacimi páskami na zuby od teethy ?? objednala som , ale začínam mať obavy z toho , bola by som rada za každú odpoved , ďakujem!! a prajem pekný večer 🙂

snehulak7
6. jan 2021

Ak som dobre nasla, tak sú z CZ a majú 0.1% peroxidu. Tu z EU nekúpiš nič, čo ti zuby naozaj vybieli. Možno ak ich máš žlté z kávy, vína tak áno. Ale ak je to farba tvojej skloviny, tak vôbec. Ja som mala nejaké produkty na bielenie z lekárne a drogérie a ešte pásiky Crest. Zuby žlté, nepomohlo nič len ten Crest. Avšak strašne bolesti zubov som mala. Neuveriteľne citlivé. Musela som po pár razoch prestať. Avšak zuby vybielilo, to je pravda. Ale za 18e nekúpiš nič, čo ti pomôže. Sú to vyhodené peniaze, jedine Crest ale to nie je z EU, takže peroxidu to ma cez EÚ limity. Alebo najlepšie zubár. Drahé ale účinné a hlavne tí to neznici zuby...

petra_ko
7. jan 2021

@ristabone Ahoj, ja som mala tiež z dm-ky bieliace pásiky, už neviem ako značka to bola, ale rovnako som mala bolesti zubov, hlavne krcky ma stipali a boleli. asi mám velmi citlivé zuby, Ale čo mi pomohlo na žlté zuby zubná pasta Diamond Smile so saponínmi, obsahuje saponíny a krásne sa mi odstránili skrvny na zuboch a tiež zubný kameň mi pasta pekne rozpustila. Cize mam zuby take cistejšie🙂 a bez skvrn.

eww
18. apr 2021

Ja som mala minulý rok prvý krát crest pasiky. Efekt perfektný. Dala som sa zlákať teethy 1+1 zdarma a sanozrejme, ľutujem . Zbytočne vyhodené peniaze. Neodporúčam ☹️

emmanovot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eww
Autor odpoveď zmazal
Zobraz