Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti so zubnými implantátmi

claudia001
25. mar 2021

Dobrý večer, prosím Vás máte niekto skúsenosť zo zubnymi implantatmi? 🙂 ako dlho sa to hojilo,alebo ako to prebiehalo 🙂 cena 🙂 ďakujem 🙂

sylvinka08
25. mar 2021

@claudia001 ja mam
Hojilo sa to rychlo
Nemala so ziadny problém.
Az som lutovala ze som tak dlho cakala kedze spodny zub sa mi zatial vysunul vyssie.
Ja som mala dvojzub takze spolu okolo 1500 eur približne. Uz sa nepamätám presne.

queenofdisaster_7
26. mar 2021

@sylvinka08 prosím ta a koľko cca trval celý proces? A pridávali ti aj kosť?

sylvinka08
26. mar 2021

@queenofdisaster_7 augmentovali to. Nieco tam davali. Cely proces trvat dlhsie asi 4 mesiace. Len mne nechcel sadnut na miesto uz zub kedze to bol dvojzub a nevedel zapasovat tak to opravovali.

claudia001
autor
26. mar 2021

@sylvinka08 ďakujem veľmi pekne 🙂 ja mám z toho trosku strach a tiež tam mám maly problém z kosťou na mieste kde chcem doplniť zub. Mám obavy.

sylvinka08
26. mar 2021

@claudia001 aj ja som mala problém s kostou. Lebo tym ze som tak dlho otalala ci ano ci nie sa mi.kost stencila. Lutovala som ze som neisla skôr.
Ked mozem povedat rano mi to robili. Este cez den som trocha krv vypluvala. Dala som si len 1 paralen. Na druhy den to bolo este take troska citlive ale 3 dni som uz jedla normalne. Uz druhy den to nebolo len som citila take porezane.
Mne najprv navrhoval 1 lekar nejaky komplikovanejsi zakrok co som odmietla. Kedze tam boli aj boli mozne komplikacie s dutinami. Tak som isla inde a ten urobil jednoduchsi zákrok..
Pred zakrokom som zacala brat antibiotika kvoli moznej infekcii.

janka1011
6. jún 2021

@sylvinka08 ako to myslíš že dvojzub? To akože dva zuby na jednom tom šroube? To sa dá?

gabrielkaa
6. jún 2021

@claudia001 ahoj, ja mám spodnú 6tku implant. Ja som mala pri korení cystu, a viacerí doktori mi vraveli, že to je “časovaná bomba”, tak som sa odhodlala. U mna to tiež trvalo dlhšie, lebo najprv extrakcia, čakalo sa kým sa to úplne zahojí a potom, až po úplnom zahojení mi navŕtali srob a čakal ako to prijmem. Bol prekvapený, ako dobre sa to uchytilo. Srob dokonca obrástol kosťou. No a až nakoniec sa tam nasroboval zub. Ja som to mala dole, sánka je hrubšia kosť ako čeľusť. Zubar bol skúsený chirurg a za sebou mal veľa takýchto zákrokov.

sylvinka08
12. jún 2021

@janka1011 ano tak to mam. Na jednej srube 2 zuby.