Som stále nervózna

lara1128
2. nov 2018

Ahojte, neviem či to zrovna patrí do tejto skupiny no skúsim. Skúste poradiť. V poslednej dobe som skoro stále a na všetko nervózna.nedokazem sa na určité veci povzniesť čo spôsobuje okrem iného aj problémy v manželstve a v intimite tiež. Dokážem sa úplne vytočiť z totálnej hlúposti.

elisa171
2. nov 2018

@lara1128 ja som na tom tak isto ja to mam ale od porodu co uz je 15 mesiacov..asi hormony alebo co.

nitka1157
2. nov 2018

@lara1128 ja som od porodu 19mesiacov a donedavna to bolo tiez tak.neviem ci som sa uz uvedomila alebo co 😄😃 davala som.vinu nehormon.antike tak som ju vysadila ale takyto stav stale pokracoval..

lubi40
2. nov 2018

@lara1128 mam to iste, 9 mesiacov od porodu. Vymenila som HAK. Mam pocit, ze to trochu pomohlo, ale uplne sa to nevysierilo.

sasunka
2. nov 2018

@lara1128 Ja to mam takto ked nezdravo jem. Pomoze mi vyvazena strava, dava mi pocit lahkosti. A este musi byt vo vsetkom poriadok. To je inak aj vedecky dokazane ze ked je napr chaos v domacnosti tak ma clovek chaos a nervozitu aj v sebe.

nataly20121991
2. nov 2018

@lara1128 my mame to iste. Ja stekam za vsetko na priatela. Strasne ma to mrzi lebo sa snazi asi ako sa da na chlapa. Maly ma 4 mesiace, ale ja to mam asi z unavy lebo som s malym 24hodin denne sama a ked pride priatel po tyzdni domov na 2 dni tak ma vytaca vsetkym namiesto toho aby som sa tesila ze je doma. A som aj viac unavena ked je priatel doma, lebo sa musim starat aj o neho a vsade bordel a hluk a stale sa niekam ponahlat ... Rola matky je unavna v hociktorom obdobi života dietata podla mna... A uz ten stres bude s nami asi az kym nebudeme na dochodku valat telo pred telenovelami. 😊 Hlavne vzdy sa treba vecer, ked sa deti ulozia, pritulit k sebe, povedať si, ze to date a pobozkať sa...

lara1128
autor
4. nov 2018

@nataly20121991 no najhoršie natom je že ja sa výročím z hocijakej maličkosti do úplnej nepríčetnosti .... A ďalšia vec je ja manžela ľúbim ale pri intímnosti to už je iné....proste ako z donútenia

mijunik
4. nov 2018

@lara1128 ja som podobné stavy riešila so psychiatrom a dal mi lieky, ktoré, ako to moja psychologička pomenovala, "učešú" emócie. Cítim sa super a aj keď ma občas prepadne úzkosť, veľmi rýchlo sa s tým vysporiadam. Striedanie nálad ako na kolotoči prestalo, som pokojná a len tak ma niečo nevytočí. 😁

lara1128
autor
5. nov 2018

@mijunik a tie lieky berieš stále? Či len kým ta to ukludnilo

mijunik
5. nov 2018

@lara1128 tie lieky beriem stále, som na najnižšej dávke (jedna tabletka ráno) a nijako ma negatívne neovplyvňujú. 🙂 U mňa to súvisí s inou liečbou, ktorá môže spôsobovať zmeny nálad, resp. to, že sa okamžite vytočím. A pre mňa je veľmi dôležité byť v pohode. 🙂

canerko
5. nov 2018

Nebolo bi od veci skontrolovat stitnu zlazu.Ja som tak bola ak stale unavena,bez chuti zit.Mam chronicky zapal stitnej,tj. Hasimoto syndrom.

lara1128
autor
5. nov 2018

@canerko a aj iné príznaky si predtým mala

zlatkapaps
5. nov 2018

treba s tym ist urcite k doktorovi. mozno moze za to nejake ochorenie, ze si taka nervozna

samanta44
5. nov 2018

Kúp si magne B6 je to dobré na nervy treba aspoň dva týždne užívať aby si pocítila také ukludnenie

lara1128
autor
5. nov 2018

@samanta44 keď toho sa bojím lebo ségra to brala a keď s tým prestala tak pocítili akoby závislosť na magnet B6

canerko
5. nov 2018

@lara1128 Ano bola som stale nervozna,podrazdena,vlasy mi strasne padali,chcelo sa mi len spat a nech ma nikto neotravuje a nebavil ma zivot
Ked mi nasadili liecbu,vsetko zmizlo prec

cialota
13. nov 2018

@lara1128 nemyslim si, ze by tam nejaka zavislost mohla vzniknut, moze ti to len prospiet ved to nie su nejake lieky, to su len vitaminy a mnohokrat prave tie mozu pomoct, mozno by bolo fajn keby si sa viac sledovala a uvedomovala si ked prichadzaju tie nervy a vtedy si skus spomenut, ze to prejde, ze nema zmysel robit z komara somara, mne pomohlo aj citanie motivacnej literatury 🙂

sadkoni
15. nov 2018

Poradím ti, skús psychológa. Veľa ľudí to odsudzuje, ale občas dobre padne porozprávať sa s niekým nestranným a nezávislým, kto dokáže ku všetkému zaujať nestranné stanovisko 🙂 Dnes je už je to úplne normálne chodiť na terapie.