Som viac ako rok po Covide-19 a mám riedke vlasy

edith267
30. máj 2022

Zdravím, neviem či má nieto takú skúsenosť ako ja, že ja som mala covid už vyše roka ešte ten klasicky žiaden omikrón a dosť mi vypadávali vlasy , nie tak ja väčšine vypadli na nejakom mieste a potom dorástli. Mne skôr zredli v okolí hneď nad čelom tam mám viditeľne redšie.
Brala som zinok, selén, biotín aj u kožnej som bola kde mi dala ten Alpicort aj šampóny som používala ale na tom mieste to nedorástlo nič moc a neviem či ešte vôbec, či nebu skôr redšie a redšie.
Ďakujem

petricka22
30. máj 2022

@edith267 aj mojej znamej da to stalo a bola z toho velmi nestastna, ale postupne jej dorastli a tiez to dost dlho trvalo. Uzivala ziez vela roznych pripravkov…

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edith267
autor
30. máj 2022

@petricka22 hej? tak ja už vyše roka a už strácam kus nádej :D

edith267
autor
30. máj 2022

@oliolijanka nie to nepoznám čo to je?

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edith267
autor
30. máj 2022

@oliolijanka jaj no to neveim ja som jedine ten Alpicort mohla vdýchnuť ale hlas nemám hrubší a ten Alpicort je práveže na dorastanie vlasov takže neviem.

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edith267
autor
30. máj 2022

@oliolijanka nie ja som mala ľahký priebeh nič mi tak nebolo takže nič som nebrala akurát len vitamíny .... hej to je pravda ale to som už prestala používať lebo to sa nesmie dlho užívať a ani to bárs nepomohlo .......ľudia tu písali že im ten Alpicort pomohol po covide ale mne bars nie takže netuším

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edith267
autor
30. máj 2022

@vlcik1 ja som mala alpicort a nič moc

bashee
31. máj 2022

Ja skusam sampon pre kone. Kamoska mi to poradila. Ona mala vlaskov zopar, krehucke nic moc, take paperie po porode. A teraz ma hrivu do pol pasa, silne a objemne vlasy. Ak mas stale aktivne vlasove folikuly tak to moze pomoct. Vyskusaj aspon stvrt roka.

edith267
autor
31. máj 2022

@bashee fakt? :D tak to znie super :D ale nemôže to nejako poškodiť kebyže to nezaberie tak nebude to ešte horšie či? 🙂

miska771
9. sep 2022

@bashee ahoj a mozem poprosit aky konkretny sampon uzivas? Naozaj normalne urceny pre kone? Dakujem