Stále mám nervy

2. júl 2021

Cavte…stale mam nervy, snazim sa ukludnit pijem caje na ukludnenie, beriem frontin, chodim na prechadzkx, travim cas nalupovanim alebo s rodinou. Myslim ze robim vsetko preto aby som nemala take nervicky. Od malicka som bola nervozna v kuse som hadzala s niecim a ked nebolo po mojom zle bolo. Neviem si to vysvetlit. Mam problemy ako kazdy druhy clovek.

emma323
2. júl 2021

Poznám to, mne pomohol Boh jednoznačne, pomodliť sa

lindous
2. júl 2021

Nerozmýšľala si nad psychologickou pomocou ? Aspoň pár sedení, aby ti niekto pomohol tie emócie lepšie pochopiť a spracovať 🙂

autor
2. júl 2021

@lindous rozmyslala neviem ci to je na psychologa. Stale som bola taka od malicka mam stale chut nieco rozbit alebo niekomu trafit 😃😃😃 je to vnutorne potom mam problem so spankom a vystreluje mi nervozita do ruky a samozrejme zuby sucham 🤦‍♀️🤦‍♀️

lindous
2. júl 2021

K psychológovi sa nemusí chodiť len s "diagnózou", veľa ľudí váha pretože má pocit, že to nie je dostatočne vážne ... ja tiež tak chodím (s trošku iným problémom) v podstate sa len porozprávať a niečo o sebe naučiť ...a teda určite to odporúčam 🙂 hlavne keď ti to ovplyvňuje spánok, tak by som to riešila, lebo na to sa môžu ďalej nabalovať ďalšie problémy

autor
2. júl 2021

@lindous treba odporucanie od vseobecneho lekara? Za sedenia sa asi plati vela vsak?

luccija
2. júl 2021

Keď máš od obvodnej odporučenie poisťovňa Ti preplatí sedenia tuším 12-15.Aj súkromná psychologická Ta na to zoberie.si taký nervózny typ, ale to sa mi zdá už dosť🙂bol niekto v rodine taký?

janka_23
2. júl 2021

Ak máš doporučenie od obvodného a nájdeš si psychológa, ktory ma zmluvu s tvojou poisťovňou tak máš nárok na 10 sedení zadarmo

lindous
2. júl 2021

Ja som to cez všeobecného neriešila, rovno som vyhľadala súkromnú a platím 30€/60min., sedenia mávam tak často ako to cítim, podľa seba, ale zhruba každé 3 týždne ... dá sa to myslím riešiť aj cez všeobecného a k štátnemu 🙂

sslobodnamama777
2. júl 2021

Len, aby si nemala potom chut aj po psychologovi nieco hodit ci mu flasnut jednu. :D
Skus pátrať preco to citis, co citiš. Mozno Ta nieco napadá? Co ta rizculuje? Preco to je? Co potrebujes naplnit, chyba Ti nieco? mozno mas nejakhmu chorobu, co Ti sposobuje agresivitu. Alebo nejaka obrana. Skus prirodu, zamysliet sa nad zivotom, zmyslom zivota. Nejako scitlivieť, zamysliet sa nad tym, ze o co ide, co Ta rozculuje, preco to citis ..najprv to pomenuj..

ivangeline
3. júl 2021

Ty vies aka si bola..ked si mala rok..dva tri...pochybujem. Mozno do teba hustili,ze si nervak,lebo nevedeli s tebou komunikovat. Smer psycholog. ;)

gabika0825
3. júl 2021

@lindous to kde platíte 30€? Ja som našla iba za minimálne 65 a viac € za hodinu. Tiež súkromný. To na dosť odradilo, cez obvodného to nechcem riešiť lebo mám obvodnú takú starsiu dr a ona by na mna pozerala ako na blázna. Je to stará skola. Skôr by som to tiež chcela riešiť súkromne. Ale tie ceny. Tiež mám podobne veci ako autorka, už dlhšiu dobu odkedy som zmenila prácu keďže je veľmi stresujúca a potrebovala by som nejakého psychológa aby to neprerastlo viac na tu psychiku ale ako hovorím cenovo mi to príde extrémne vela

lindous
3. júl 2021

@gabika0825 pozrite https://ksebe.sk/ 😊 je to nová platforma, ktorá sprostredkúva psychologickú pomoc, je tam niekoľko psychológov s cenami od 30€-40€ za hodinu, sedenia môžu prebiehať osobne, ale aj online 😊

111blanka
3. júl 2021

@gabika0825 vobec sa nepozeraj na to, co si obvodna pomysli.. ona je tam na to, aby Ti pomohla. Vypytaj si vymenny listok a mas myslim 20 sedeni zdarma👍

lamar11
3. júl 2021

CDB olej,CDB čaj,meditácie,aktívny sport,tvorivý koníček.

autor
3. júl 2021

@lamar11 cbd si objednam za 80e 😃😃👌 ked tazko skladam na psychologa 🤦‍♀️🤦‍♀️ Sorry nic proti tebe ale tie reklamy cbd to uz vsade citam lezie mi to krkom clovek sa postazuje na bolest nechtov a hned cbd nukaju..