Stav na odpadnutie, bolesť a krútenie hlavy

1. jún 2021

Ahojte neviete preco sa mi to stava? v poslednej dobee stale. Neviem ci to je skolou alebo cim ale niekedy sa mi proste zahmlie pred ocami a mam pocit ze odpadnem vcera som dokonca aj odpadla. Dnes rano sa mi stmavovalo pred ocami a bol to taky divny pocit ani to neviem opisat proste na odpadnutie. Motalo ma a triasli sa mi ruky. Asi pred tyzdnom som nevedela ani dlhsie rovno stat vkuse ma tahalo dozadu a skoro stale ma boli hlava.

kkovacovak
1. jún 2021

Asi tetania. Všetko čo píšeš sedí. Zbehni k dr nech ťa pošle k neurológovi.

777januska777
1. jún 2021

Nebude to len nízky tlak?

autor
1. jún 2021

@kkovacovak ano mam tetaniu len som sa bala ci to nie je nieco vaznejsie

autor
1. jún 2021

@777januska777 nizky tlak pravete az taky nemam je sice nizsi nez by mal byt ale ha ho tak mam stale

kkovacovak
1. jún 2021

Tak si skús navýšiť magnezium. Mne pomáhalo pri kritických stavoch dýchať do sáčku. To ma vedelo vždy trošku ukľudniť

autor
1. jún 2021

@kkovacovak magnezium beriem kazdy den ale skusim teda dychat do sacku dakujem❤️citala som ze to pomaha

michaelam2
1. jún 2021

môže to byť z tetánie ale môže to byť aj krčná chrbtica, mala som to podobne...záleží na tom koľko máš pohybu, či cvičíš a tak 🙂

kkovacovak
1. jún 2021

A koľko berieš magnezia? Mne býva vždy najviac zle práve v takomto období...medzi zimou a letom skrz zmeny tlaku a počasia. Vtedy vždy navyšujem

autor
2. jún 2021

@kkovacovak ako kedy obvykle 2 ale ked m8 je zle aj viac

kkovacovak
2. jún 2021

2 čo? 2x 100mg alebo 500mg? To je rozdiel

autor
2. jún 2021

@kkovacovak 470mg je jedna tabletka

kkovacovak
2. jún 2021

Tak si skús tabletku rozpoliť (ak je to možné) a užívaj radšej častejšie ale menšiu dávku. Moja známa lekárnička bola zrovna pred pár týždňami na nejakej ich konferencii a práve toto odporúča ľuďom ktorí užívajú magnézium. Radšej častejšie ale menšie dávky. Účinok je potom dlhší a aj to lepšie účinkuje. Ja som mávala v kabelke vždy so sebou aj magne b6 forte v prášku. Sú to také malé sáčky a keď bolo zle tak som si vždy na rýchlo mimo klasického užívania dala. Plus vždy v kabelke sáčok na predýchanie