Ste zaočkovaní, alebo máte zaočkované svoje deti?

annamama2
13. sep 2021

Dobrý deň chcela by som sa opýtať aký máte názor na očkovanie moja dcéra by sa chcela dať zaočkovať ale ja mám z toho zlý pocit . Ste zaočkovany alebo máte svoje deti zaočkované , a ako to znášajú ?

tenerifka
14. sep 2021

@annamama2 no ja mam deti dospele-29, 21, 19.....ako som uz napisala vyssie, maju vsetky povinne ockovania a z nepovinnych zltacku A, vsetky su dievcata a nemaju proti HPV virusu. Ked boli male, neockovalo sa proti ovcim kiahñam, a prave tieto narobili sarapatu teraz u najmladsej, vtedy 18-rocnej. Mojej vnucke urcite tuto vakcinu dame

derdia
14. sep 2021

@annamama2 ockovalo sa povinne a znicilo sa tym mnoho prisernych ochoreni, na ktore sa uz zabudlo..
Vdaka ockovaniu...toro je ine, lebo tu je zapojene kopec fantazie. Ja dceru dam. Teraz je chora. Ale ked vyzdravie objednam ju. Aj my s manzelom sme, aj cela rodina sme.

kiwi3
14. sep 2021

neockovat proti nicomu, to je pre mna na urovni stredoveku. iracionalne jednanie. nebudem pisat o vyuzivani kolektivnej imunity.
a s proticovidovymi vakcinami, predpovedam, ze to dopadne podobne ako napr. s ockovanim proti tetanu. povinne preockovavanie po xy rokoch.

mimka1402
14. sep 2021

@annamama2 Ja už som dospelá, ale mladší súrodenci sa dali zaočkovať aj z vlastnej vôle. Podľa mňa 16r je vek, kde by som ju podporila ak to ona takto vidí. Aktuálne nik na svete nezaručí nič. Ale, stále podľa mňa vyhráva očkovanie. A keďže má 16, tak dostane Pfizer, ktorý je zatiaľ naj a máva najmenej vedľajších účinkov. V mojom okolí sa lekári dali zaočkovať, keďže veľa z nich šlo do kontaktu s covidom a vedia čomu sa chcú vyhnúť... Plus majú zaočkované aj svoje deti.
K argumentom hoaxerov sa nevyjadrujem, lebo tam skoro nikdy nikto nič nevedel argumentovať.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarinka2012
14. sep 2021

@annamama2 obaja maju pfizer, myslim dokonca ze deti do 18nast očkuju len pfizerom