Strach o predný horný zub

13. máj 2020

Zienky mam strach.. V piatok idem k zubárovi pred casom sa mi vytvoril medzi prednou jednotkou a dvojkou kaz viem mala som to hned riešiť ale mala som ine ovela vážnejšie zdravotné problémy ktoré som riešila teraz posledný rok.. ( zapal mozgových blan) A strašne sa bojim ze prídem o predne zuby
. Mam tam taky maly hnedy fliačik z prednej strany a bojím sa co mi zubar povie...
...

irusa
13. máj 2020

určite neprídeš o zub...vyvŕta a zablombuje...

autor
13. máj 2020

@irusa kamoška ma straší ze mala daco podobne a ze jej doktor povedal ze este chvílu a uz by jej zen predný zub nezachránil :((((

irusa
13. máj 2020

ej figu..nemáš foto ??? ja mám v predných zuboch tiež blomby... a inak trhanie už je posledná možná voľba

autor
13. máj 2020

Nemám foto ale uz to vidno dost 😩😩😩

irusa
13. máj 2020

máš to medzi zubami, či na povrchu zuba

autor
13. máj 2020

@irusa presne medzi jednotkou a dvojkou

jaja20
13. máj 2020

O zuby urcite neprides,a ak mas dobreho zubara,opravi ti to bielou plombou tak,ze to ani nebude vidno.

majuskabobi
13. máj 2020

Predne zuby sa snazia zubari zachranit, flak moze byt usadenina(nepride mi na rozum pomenovanie😹), zajdi k zubnikovi✌️

irusa
13. máj 2020

neboj zablombuje bez problemov..bude vrtať so spodnej strany a dá ti normálne blombu...čiže ten zub ti dorobí to čo ti vyvrta... o zub zaručene neprídeš..nič sa neboj

autor
13. máj 2020

Ked som volala sestrička tak ma trochu zdzubala ze uz pred rokom mi vravel zubar k tom kaze ale jednym dychom dodala ze sa dopočula ake som mala zdravotné problémy takze to chapu ze som to neriešila ale ze je najvyšší cas.

irusa
13. máj 2020

škoda, že nemáš fotku..ale nemyslím, že je to také strašne

autor
13. máj 2020

@irusa nemam veru ani neviem odfotit teraz.. Proste tmavo hnedy fliačik medzi zubami velky asi ako trosku vacsie zrniečko maku

irusa
13. máj 2020

veď to nie je žiadna tragédia...ani tu plombu ti nebude vidno 😀 no kámoška ťa asi stresuje , že ti závidí, že máš krajšie zuby ako ona......

matapo
13. máj 2020

...spravi ti to tak ze nebude ani vidno ze je zo zuba vrtane a ze tam nejaky kaz bol. ja som tam mala tiez kaz a mam ho spraveny a teda nik by to nepovedal, este aj farebne to vedia tak spravit ze vobec nevidno 🙂

autor
13. máj 2020

A bolelo vas to? Lebo tiež vsade citam zr vŕtanie prednych zubov boli najviac

anickaaa6aaa
13. máj 2020

Dáš injekciu a môžu aj kladivom búchať. Nebudeš nič cítiť

whatever1
13. máj 2020

Nestresuj prosím ta😅, za prvé- v dnesnej dobe je lokálna anestézia samozrejmostou. Ak by sa náhodou stalo ze by ti ju zubár neponukol tak si ju vypýtaj. Po injekcií nebudeš nič cítiť. A za druhe- zub sa trhá len v krajných prípadoch, ked sa už ozaj nedá zachranit. To čo popisujes je banalita, vyvrta, da bielu výplň. A potom sa budeš čudovať sama sebe čoho si sa vlastne bála a prečo si nešla už pred rokom😆

veronika19895
21. máj 2023

@whatever1 dobrý večer ako ste dopadli?