Strašná bolesť hlavy pri Covide-19

3. okt 2022

Čaute, prvý krát mám Covid, včera som mala horúčky aj v noci, dnes menej, ale čo je najviac neznesiteľné je strašná bolesť hlavy. Už to trvá cca 24 hod nonstop, niekedy to prejde na chvíľku keď si dám tabletku na teplotu. Neviete mi poradiť čo na to? Ďakujem

majulino
3. okt 2022

Iba nalgesin zaberal u mňa

brembo
3. okt 2022

mne treštila hlava 3 dni v kuse a potom z ničoho nič koniec. Mne zase pomáhal frtan 3x denne.

samuelson35
3. okt 2022

Nalgesin Forte, daj si predpísať,ale tiež len tak na 2 hodiny zaberal v prípade covidu.

zuzkaa1991
3. okt 2022

Manzel.ma.tie iste stavy vecer horúčky....on pouziva aulin ale.nezabera tak asi fakt vyskusame nalgesin....prvýkrát mal teploty 38.9 ale uz mu dala.antibiotika ....tak verim ze bude uz lepsie zajtra

marca12
3. okt 2022

Ja som mala 3 dni priserne bolesti hlavy,nic nepomahalo a najhorsie,ze som 3 dni ani nespala. Nedalo sa mi spat. To bolo pri covide v 3.vlne. mavam migrenu,ale toto bola tak neznesitelna bolest. Ja som len lezala v tme a nenamahala sa,akonahle som isla na wc,strasne tlaky v hlave,ledva som sa na posteli otocila.

monci20
3. okt 2022

Novalgin ale ten je na predpis

lucia147852
3. okt 2022

Tiež som mala. Nezaberalo nič, keď tak max na hodku a vrátilo sa to. Len vydrzat. U mna bola najhoršia bolest 2 dni. Potom to prešlo

sasa2
3. okt 2022

Cetalgen skúste.

macikovaiveta
3. okt 2022

Paralen

20erika07
3. okt 2022

Nic mi nezaberalo, iba ma z tych liekov bolel zaludok, musela som vydrzat, na treti den bolo lepsie

smileba
3. okt 2022

ja som takú bolesť hlavy mala 2 týždne vkuse a keďže som tehotná nemohla som nič iné iba Paralen ktorý nepomáhal....potesujuce bolo ze každým dňom to bolo vždy o kúsoček lepšie, len to u mňa trvalo dlho.....

optame
3. okt 2022

Novalgin prestriedat s Paralenom.
Ibalgin s covidom nie je velmi kamarat.

h2o2
3. okt 2022

Nalgesin alebo Paralen 1000mg

barborkabar
10. okt 2022

takéto neskutočné bolesti som aj ja mala, ale teda mne hocičo nezaberie. Mne Cetalgen pomohol covid prežiť v kľude, bolesti hlavy som mala neskutočné, ale našťastie je to už minulosťou, ale tak už aspoň viem, že čo mi pomáha, čo ma z toho dostane 🙂