Strašné kŕče v podbrušku mimo menštruácie

pauliesivackova
10. sep 2015

Nie som síce ešte mamička, ale dnes v noci sa mi stalo čosi čudné... Nikdy nemávam kŕče v podbrušku mimo menštruácie, nikdy opakujem nikdy... Až minulú noc som sa zobudila na to, že ma strašne ale hrozne pichá v podbrušku, kŕče silnejšie ako pri menštruácií. Podbruško celé stvrdnuté. Navyše sa posledné dni cítim úplne bez príčiny strašne hormonálne rozhádzaná. Furt revem jak sprostá.... Myslíte, že to môže byť niečo hormonálne? Máte nejakú podobnú skúsenosť? Mám asi 7 dní pred menštuáciou....

pauliesivackova
autor
10. sep 2015

Nikto nič?

22tanulka
10. sep 2015

tehotna?

pauliesivackova
autor
10. sep 2015

Bože ochraňuj, však beriem antikoncepciu. :D
@22tanulka

zutera
11. sep 2015

Endimetrioza?Určitě bych navštívila gynekologa 😉

bobsent
11. sep 2015

tiež tipujem endometriózu.aj ja ju mám a stvrdnuté podbruško som mala keď mi jedno ložisko prasklo a zapálila sa pobrušnica...ani by som nečakala, určite lekár.

zutera
11. sep 2015

@bobsent fuha,tak to muselo být hrozné ☹ Už tak to bolí, ale to si nedovedu ani představit

bobsent
11. sep 2015

@zutera a potom som to mala každý mesiac pri menzese 10 rokov ☹ brucho ako doska a pomôcť sa nedalo.nenávidím túto chorobu.
dúfam, že ju nemáš.

zutera
11. sep 2015

@bobsent ale mám ☹ Už mám i po laparkách ☹

bobsent
11. sep 2015

tak držím palce nech si dlho v recidíve. mňa asi už čaká len radikálna operácia, aj po liečbe klimaktériom, aj po teh. sa mi to vrátilo. a to som ledva po 8 rokoch otehotnela...ja mám endo už od roku 2003 😔

lucyk29
11. sep 2015

Napiste mi na e-mail kedzuchova.lucia@gmail.com co Vas trapi a ja Vam nieco poradim . Lucia