Stŕpnutie ruky počas spánku

erikqa
4. jún 2020

Dobrý deň,
Spím na ľavom boku no občas sa mi stáva že sa v noci zobudím a mám strpnutu PRAVÚ ruku vôbec ňou nemôžem hýbať kým ju ako keby nerozmasurujem
Viem že nie ste tuná lekári ale chcem sa opýtať či sa niečo také stalo aj vám a ako sa to riešilo

Ďakujem za odpoveď 🙂

marlent
4. jún 2020

Nemas ju v blbej polohe?

erikqa
autor
4. jún 2020

Ruku mám stále voľné položenú na paplone takže nemyslím

krisbar
4. jún 2020

skus magnezium doplnit. ja som to mavala tiez, ale zacala som brat magnezium (kvoli inemu) a stratilo sa mi aj to. alebo potom vysetrenie na karpalny tunel.

erikqa
autor
4. jún 2020

Ďakujem 🙂 vyskúšam a poprípade pôjdem na vyšetrenie 🙂

marca12
4. jún 2020

Cvicis? Mne ked zacnu trpnut ruky v spanku,je to varovny signal,ze treba zacal posilnovat svalstvo. Bud chod na.masaz,uvolni ti chrbticu alebo doma pocvic. A doplnit magnezium.

lucyluv
4. jún 2020

Mne trpnu obidve, moze to byt aj od chrbtice

oktoberbaby2020
4. jún 2020

to moze byt kludne karpalny syndrom. nerobis vela na pc?

erikqa
autor
4. jún 2020

Na Pc ani moc nie no pracujem ako čašníčka
Skúsim to magnézium a ak nepomôže pôjdem na vyšetrenie 🙂 ďakujem za odpovede 🙂 skúsim aj cvičiť lebo necvičim vôbec okrem občasného bicyklovania 🙂

laskamojajeidna
4. jún 2020

Ja som to mala celé druhé trhu. A ešte som sa budila na to,že nedýchali. Potom som lalala po dychu

metuzalem
4. jún 2020

Tiez odorucam najprv skusit magnezium, mavam ten isty problem, zobudim sa a vobec necitim 2-3 prsty. Teraz v tehu to mavam castejsie, mam aj problem s chrbticou a teraz sa mi tazsie cvici...

oktoberbaby2020
4. jún 2020

To je vzdy prava? Chod ku dr radsej...

brezza
4. jún 2020

@erikqa ak to mas stale len na tej jednej tak sa priklanam k tomu karpalnemu tunelu. Mojej mame to operovali.

lia09
2. feb 2021

@erikqa Ahoj. Bola si nakoniec u lekara?