Svrbia ma očné viečka

citronius
30. júl 2014

Celé leto od mája ma hrozne svrbia očné viečka. Niekedy je to menej inokedy na nevydržanie. Večer na nich zvyknem mať akoby žihľavku. Nepodarilo sa mi vypátrať od čoho to je. Make up od tohto problému nepoužívam. Bola som aj na kožnom aj očnom aj alergológii, mám kopec mastí a kvapiek a stále nič nepomáha. Nemáte podobnú skúsenosť? Čo vám zabralo?

bubu62
16. nov 2015

@anda2 aj nejake kvapky?

anda2
16. nov 2015

@bubu62 ano. tvrde kontaktne sosovky chodim do Brna

anda2
16. nov 2015

@bubu62 kvapky nie,ale dobra ocna by to malady zistit,je to rohovkove ochorenie,kde sa meni videnie pocas dna,ked to svrbi,pali a reze tak sa to zhorsuje

opat123
9. nov 2016

Mne škodilo veľa zinku. Asi 60 mg denne. Bežny z lekárne ... asi oxid zinočnatý. Nejako ovplyvňuje histamin....
Po vysadeni svrbenie prestalo.

chagi
7. júl 2020

Mna zacali ocne viecka strasne svrbiet a palit pri mori. Mozno z kremov proti slnku. Nepomohlo mi si ich vyplachnut ziadnymi kvapkami, ani aloe gelom, ten to este zhorsoval. Pomohla mi obycajna masticka na oci Vita - pos. Vyborna.

lubkecha
11. feb 2022

@janka279 dobrý deň viem že je to možno už dlho ale vedeli by ste mi poradiť ...prípadne tu bylinkarku mám rovnaký problém a myslím že mám problém skôr s trávením a pečeňou mám polypy nazlcniku čo mi upchava zlcovod a prejavujú sa mi kadejaké reakcie na koži ale najmä tie oči zhoršilo sa to po pôrode malého ešte dojcim preto som nechcela operaciiu žlčníka a rada by som skúsila nejakú neinvazivnu metódu ...moc ďakujem za pomoc radu či bylinky aké pouzit

ivopool
22. nov 2022

@janka279 pozdravujem... ma obdobny problem so svrbenim oci, pls vedeli by st zohnat kontakt na tu pani bylinkarku? Dakujem