Svrbiaca pokožka

magdalenka1407
20. júl 2016

Ahojte žienky. ..mam prosbu.nepoznáte nejaký dobrý krém alebo masť. Ktorá zmierni svrbenie pokožky A zahoji trošku jazvy A ranky? Mám histaminovu intoleranciu. A svrbí má celé telo..A na nohách mám až rozkriabane A jazvy😢😢skúšala som už všetko. .dakujem moc za rady

rusalkablack
20. júl 2016

mne pomohla obycajna nechtikova vazelina z DM drogerie, vyliecila som si nou ekzem na nohe, co nesiel roky dolu nicim...Ale najskor treba liecit pricinu, az potom nasledky..

tyelde
20. júl 2016

skúšala si aj kožného? nech nájde príčinu svrbenia? lebo krémov je fakt strašná kopa a čo zaberá nám, môže tebe uškodiť...radšej si nechaj kožu prezrieť odborníkom, nech ti poradí niečo vhodné pre teba....ja som raz takto dala na dobre mienenú osvedčenú radu od iných a mesiac som sa zvliekala z kože 😀

hettinka
20. júl 2016

Skús krátky kúpeľ v hypermangane.
A pečeň máš v poriadku?

anuska175
20. júl 2016

a držíš nízkohistamínovú dietu? možno záleží čo si zjedla a telo sa nedokáže vyrovnať s množstvom histamínu 🙂

magdalenka1407
autor
20. júl 2016

Baby bola som U koznej.ta to uzavrela tak zw si mám dávať pozor čo zjem.A dala mi excipial. .ale ten nepomáha. ..mam aj pečeň v poriadku .bola som aj na krvi. Aj tam všetko ok...takže tak..snažím sa dávat si pozor lenže histaminy sú skoro všade. ..

meesha
20. júl 2016

Fakt doporučuju tu dietu dodržet minimalne měsíc, dva, pak pomalu přidávat, zkoušet. Já už se drbu minimálně. Jsem na dietě 4 měsíce a stojí to za to. Nějaké šolichání nemá ten efekt.

anuska175
20. júl 2016

nedávno mi diagnostikovali HIT takže dodržiavam dietu a cítim sa fajn, aj keď je to náročné..nie je to len o jedle, ale i kozmetika, lieky, konzervanty...nevhodné pri HIT, ak máš čas pozri na internete histamíny, možno si zmenila obyčajný prach na pranie, alebo sprcháč, krém...

0hena0
3. júl 2019

@meesha super, tiez to odporucam. Je to narusene PH v organizme a telo sa nevie vysporiadat a prejavuje sa svrbiaca pokozka. Dieta a dieta. Len na rychlo stravitelnej strave. Varena, dusena. Spociatku pozor aj na sladke o ocie a zeleninu. Mne zabrali vajicka na xxx sposobov so semienkami. Ja sa dala do poriadku po 9 mesiacoch ale to uz som mala brutal stavy aj so zlcnikom. Odvtedy ani najmensi problem

0hena0
3. júl 2019

@meesha super, tiez to odporucam. Je to narusene PH v organizme a telo sa nevie vysporiadat a prejavuje sa svrbiaca pokozka. Dieta a dieta. Len na rychlo stravitelnej strave. Varena, dusena. Spociatku pozor aj na sladke o ocie a zeleninu. Mne zabrali vajicka na xxx sposobov so semienkami. Ja sa dala do poriadku po 9 mesiacoch ale to uz som mala brutal stavy aj so zlcnikom. Odvtedy ani najmensi problem