Syndróm nepokojných nôh

paulafabryova
25. nov 2021

Ahojte stáva sa Vám že občas do mesiaca vás bolia v noci nohy až tak že neviete kam si ich vyložiť ? Stáva sa mi to tak 3 krát do mesiaca keď si dám magnezium to odznie a zaspim, ja mávam pokojný spánok ja sa len v noci zobudím keď dojčím a v tedy sa mi to občas stane. Je to normálne syndróm nepokojných noh alebo sa to riesi aj u lekára ďakujem vlastne ani neviem či je to syndróm nepokojných noh 😅 len viem že niečo take existuje

alexandra2468
25. nov 2021

@paulafabryova aj ja mam syndrom nepokojnych noh. Pride to na mna vzdy, ked dlho lezim a neviem zaspat. Takze sa snazim chodit do postele az ked som unavena, nech rychlo zaspim 😃

yoxinka
25. nov 2021

@paulafabryova
Ja som mala vždy v tehotenstve stavy, že keď so si ľahla, musela som hýbať nohami. Proste som mala potrebu nimi hýbať a kvôli tomu som nemohla zaspať aj 3 hodiny. A toto je, podľa mňa, syndróm nepokojných nôh. Keď mi to začalo, vždy mi následne na to gynekológ zistil málo železa. Keď som začala užívať železo, prestalo to.

mabenn
25. nov 2021

chybajuce vitaminy reps mineraly...bud zelezo, alebo vapnik pripadne, magnezium moze pomoct tiez

kofa77
25. nov 2021

mne skakali, ale teda kvalitne som nadskakovala vecer. beriem maznezium od jamieson a k tomu homosystein formula- to su B vitaminy, tiez jamieson a je to lepsie. poskocim len 1-2x

janetinka27
25. nov 2021

mne to zacalo teraz na jesen. stava sa mi to, ked zaspim na gauci, ze je to taky nijaky povrchny spanok. mame rohovy gauc a sama sa zobudim na to, ako vrazim muzovi nohu do rebra 😂 je to velmi neprijemne, ako mi ta noha striela, take napatie, musim ju vykopnut. ale ked si lahnem do postele a tam zaspim ako drevo, tak uz nic necitim a myslim, ze vtedy s tymi nohami uz nemirglujem.

marianna_peskova
26. nov 2021

Syndróm nepokojných nôh je v tomto tehotenstve môj každodenný chlieb. 😄 Beriem vápnik i železo a žiadna zmena.

luccija
26. nov 2021

@paulafabryova magnézium si dávaj dlhodobo

wildeone
18. jan 2023

@paulafabryova baby, ja mam syndrom nepokojnych nôh od nepamäti už😄 zhošil sa v tehotenstve ale vracia sa pravidelne a poviem vám že úplne najlepší a okamžitý zaberák je sex. resp. orgazmus. 😁 krásne vás uvolní a môžte pokojne rýchlo zaspať. Nie je zač 🤭