Systém na bielenie zubov white look - skúsenosti

maruska_22
21. apr 2015

Ahojte baby, mate niektora skusenosti s tymto vyrobkom, ktory sa da zakupit v dm-ke? Pocula som nan vela dobrych recenzii, a tak som si povedala ze vyskusam. Pouzivam to uz asi 10.den, ale stale nevidim ziaden rozdiel ☹ videla som vela realnych fotografii pred a po a rozdiel bol naozaj dost velky, tak som dost sklamana a rozmyslam, co mozem robit zle? Robim vsetko podla toho navodu, tak naozaj neviem.. ake mate skusenosti vy? 🙂

ivanatim
21. apr 2015

@maruska_22 Kde si videla vela dobrych recenzií? :D Ja nikde ziadne nevidim... To, ze si sam predajca da na stranku pozitivne recenzie, to este neznamena, ze to su realne skusenosti ludi. Aj tie fotky, ved to sa da vsetko vybavit ci urobit vo photoshope uplne bez problemov za 5 minut. Jednoducho nie je mozne, aby takyto lacny produkt BEZ PEROXIDU dokazal zuby vybielit. Je to (bohuzial) jednoducho nemozne. Produkt bez peroxidu NEMA AKO zoxidovat farbiva pod sklovinou v zubovine, kedze neobsahuje peroxid a teda nema tam ako preniknut... Mala si radsej hladat nejake overene produkty na internete, ktore maju naozajstne realne dobre recenzie (recenzie overenych SKUTOCNYCH zakaznikov na heureka.sk), napriklad pasiky Crest su istota. Tam by sa ti taketo nieco urcite nestalo, tie maju stovky pozitivnych recenzii na heureke od skutonych zakaznikov a nie vyretusovane fotky na strankach predajcov.

Od toho white look systemu urcite biele zuby necakaj. Nie je to jednoducho mozne, je mi luto, ale je to tak. Nema zlozenie na to, aby vedel zuby nejako vybielit.

zienkadomacaa
28. máj 2015

@maruska_22 Ahoj. Ja som skusala white look a mozem ti povedat ze mam vyborne vysledky. Aj moje okolie hned videlo rozdiel. posielam ti aj foto mojich zubov teraz po bieleni (je trochu nekvalitna, lebo som to fotila mobilom, ale myslim si, ze vysledok je viditelny). Skus mozno predlzit bieliacu proceduru a pocas bielenia sa vyhybaj farebnym napojom a jedlam.
Nemam hollywoodsky usmev, ale prirodzeny a pekny slovensky usmev a to mi staci 😎

ivanatim
29. máj 2015

Aj tu prisla tato "zienkadomaca"? :D Zaujimave ze je JEDINÁ na internete, ktora ten produkt chvali :D Fotka sa da pridat hocijaka, cudzia, fiktivna...to problem nie je. Ale nech ukaze nejake recenzie skutocnych OVERENYCH zakaznikov...nikde take nie su. Je to nizkonakladovy produkt, v ktorom sa proste nenachadza latka, ktora by vedela zuby vybielit, je to jednoducho tak. Slovenska "kvalita". Vyrobila to jedna mala slovenska firma za nizke naklady, aby to vedela s dobrou marzou predavat cez drogerie, ktore tiez potrebuju svoju marzu, tak si vypocitajte aku asi kvalitu to ma, ked je to take lacne... Jednoducho v bieleni zubov je to tak, ze zadarmo biele zuby este nikto nikdy nemal...kvalita proste nieco stoji. Ja som zatial pocula na tento produkt len same negativa, ale tí ludia sa samozrejme nebudu unuvat tu pridavat nespokojne fotky ako tato zienkadomaca, kedze v tom nie su tak zainteresovani ako tato "zienkadomaca" (produkt vyrobila malá slovenska firma........)... Nech ukaze recenzie OVERENYCH zakaznikov, potom uverime 🙂 Ale mna nepresvedci tak ci tak, ani ked tu prida milion stiahnutych fotiek, kedze sa v problematike vyznám a v zlozeni produktu nie je ziadna latka, ktora by vedela zuby vybielit. Je to teda len obycajna zubna pasta, nic viac, nic menej ... 🙂

ivanatim
29. máj 2015

A zaujimave je aj, ze napisala na modrom konikovi dokopy 5 prispevkov a vsetky len v diskusiach o bieleni zubov a vsetky vychvaluju ten jej produkt :D produkt, ktory vyrobila malá slovenská firma :D :D :D Takze myslim ze je to jasne hned 🙂

zienkadomacaa
29. máj 2015

ivanatim - cielom mojho prispevku nebolo ohovarat a degradovat ine vyrobky ako to robis ty, ale poinformovat ludi, ze je na trhu aj nieco za priatelnu cenu s vysledkom, ktory mne vyhovoval. Na heureke a strankach podobneho typu su recenzie iba na produkty, ktore sa tam predavaju a ako som sa docitala na stranke whitelook tak ich vyrobky sa daju kupit iba v DM, preto nikde takuto recenziu nenajdes (a recenzie blogeriek pre teba nie su dost dobre). Ale teba o tom budem zbytocne presviedcat - ty mas svoju pravdu.
Ako som si vsimla aj na tvojich inych prispevkoch, propagujes iba znacku crest a bieliace pruzky. Ja ti to neberiem, ved ked s tym mas dobre skusenosti (pripadne si robis reklamu, tak je to tvoja vec 🙂 ) Takmer v kazdom tvojom komentari ci uz so mnou alebo aj s inymi ludmi su 90% urazky a kritika a ja v takejto konverzacii pokracovat nebudem. Takze ti len prajem vela uspechov v tom co robis, nech ti to vydrzi co najdlhsie.

zienkadomacaa
29. máj 2015

Aby som nezabudla, pozrite si stranku white look na facebooku a najdete tam mnoho komentarov a recenzii ludi 😀

ivanatim
29. máj 2015

@zienkadomacaa Nemyslim si, ze cielom tvojich prispevkov bolo poinformovat ludi o vysledku bielenia, ale skor poinformovat o tom, ze produkt vobec existuje, presne ako pises, cize urobit nejaku propagaciu. 🙂 ved aj tvoj nick na tomto portaly bol zalozeny iba na to, ako je vidiet v tvojich prispevkoch... Recenziu od blogerky som nasla iba jednu a ako vsetci dobre vieme, blogerky su mlade dievcata, ktore pisu firmam, aby im dali nieco zadarmo a ony im za to urobia reklamu na svojom blogu. Takze tie recenzie blogeriek nemaju absolutne ziadnu vypovednu hodnotu. 🙂 Kazdy produkt, ktory sa neboji kritiky, ma recenzie aj na heureke od overenych zakaznikov. Tento produkt nic take nema, myslim ze je jasne preco...
Facebook som si pozrela, ziadne pochvalne komentare tam nie su. Tych par co sa najde, tak to su kamaratky a tak dalej, vsakze? 😉 Ved ako som pisala, tento nizkonakladovy produkt dala lacno vyrobit slovenská firma... 🙂 Kazdemu ucinnemu produktu urobia reklamu samotni pouzivatelia (zakaznici), tak ako je to napriklad aj u pasikov Crest, ja na nich nedam dopustit. Pozitivne recenzie je vidiet aj na heureke a je ich tam obrovske mnozstvo (od skutocnych zakaznikov, nie anonymov v diskusiach). Neucinne produkty nikto chvalit nebude, preto si len ziju svojim zivotom ako napriklad tento produkt, ktory sa da lacno kupit v DM, ale inak nic viac... 🙂

ivanatim
6. jún 2015

No inak aj toto je jedna z recenzii bloggeriek ohladom tohto produktu, nejako nezafungoval :D Toto je asi pripad, ked si bloggerka naozaj produkt zakupila sama a nedarovala jej ho firma zadarmo, aby urobila reklamu 🙂

http://beautybymaca.blogspot.sk/2015/04/recenzi...

julia1610
4. nov 2015

Ja som white look používala dva krát denne,desať dní a výsledok nevidím žiadny. Nefunguje to a ako by aj mohlo keď v zložení nie je žiadny prípravok na bielenie.Firma si potrebuje zarobiť a preto dáva istým ľudom tieto výrobky zadarmo aby bola nejaká tá recenzia.

ivanatim
4. nov 2015

Na facebooku dnes na mna zase na nastenke vyskocila dalsia ich reklama. Po novom uz nerozdavaju bloggerkam ten lacny produkt len na "otestovanie", ale uz im daju jeden set pre nich len tak nech sa potesia zo shitu zadarmo a druhy set produktov do sutaze. Bloggerka potom na svojom blogu vyhlasi sutaz, ze daruje niekomu tento set, staci len zdielat...
Ludia by sa mali zamysliet nad tym, ake nizke vyrobne naklady a aku NIZKU KVALITU ma tento produkt, ked ta firma len tak desiatkam bloggeriek rozdava po 3+3 kusy ich produktu. A tie bloggerky sa im este same hlasia, lebo samozrejme chcu "nieco" zadarmo. To dnes ludia ani nerozmyslaju ci je nieco kvalitne, ak to dostanu zadarmo, tak su spokojni :D Ja by som si na zuby taky nekvalitny lacny smejd urcite nedavala. Len si to prepocitajte. 3+3 dostane bloggerka zadarmo. To je kolko eur?....pocitate? Kolko to stoji? Ake nekvalitne a lacne to v skutocnosti musi byt ak sa toto ma firme nejako oplatit?...

peknymartan
9. jan 2016

@ivanatim pozerám si práve niekoľké fórum o tom white look..lebo hľadám nato veľa názorov..len je mi divné že na každej stránke kde som bola napísal vždy niekto niečo také ako vy, myslím tým doslova ako vy. Príde mi to tak že naschvál sa snažíte robiť zlé meno tým white look, pretože už neviem koľké fórum vidím kde bol vždy podobný komentár kde sa niekto odvoláva na heureku a recenzie s nej a nezabudol ten človek pripomenúť tie pásiky crest samozrejme pod iným menom!! 🙂

ivanatim
10. jan 2016

@peknymartan Tak to je divné. No a preco ste si zalozili konto len na tento 1 prispevok? To Vas az tak trapilo, alebo ....?
Ja pod svojim nickom komentujem rozne temy bielenia zubov na roznych forach, kedze som odbornicka v tejto tematike a snazim sa ludom poradit ako viem, ale ine nicky nepouzivam. Asi to bude tym, ze viacero ludi ma podobny nazor na vec 🙂 Ved heureku pozna asi kazdy. A uz sa ludia naucili, ze verit sa da len recenziam na heureke, pretoze recenzie bloggeriek su casto kupene (produkty zadarmo). Ako ste si urcite vsimla, ja komentujem aj vela inych tem, ktore s bielenim zubov nijako nesuvisia, azda nemozem? Je moja vec, ci prispejem niekde do diskusie svojim nazorom. A tesi ma ak ma niekto podobny nazor. Vam to ale ocividne prekaza 🙂 Azda Vy mate nieco co povedat proti recenziam overenych zakaznikov na heureke? To su totiz jedine doveryhodne recenzie.

deniskaddd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
16. feb 2017

Tak sem pridam ten link ne recenzie overenych uzivatelov este raz, lebo uz vidim, ze sa to nejakemu asi konkurentovi tychto pasikov nepacilo a dal to vymazat 🙂 Je to sice stara tema, ale nech ludia vidia..100% ich tam odporuca = 100 % ! Takze asi to o niecom svedci, nemyslis?
https://obchody.heureka.sk/bieliace-pasiky-com/...

terezaberkesova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
30. aug 2020

@terezaberkesova jasne, do kazdej diskusie pridaj tuto reklamu...Dala si to naraz asi do 10 diskusii, to vam nie je trapne robit si takto reklamu?

samkolea
13. jún 2021

@ivanatim poradte teda dostupne bieliace pasty/ pripravky na zubky 🙂, dakujem.