Ťahanie zuba múdrosti

24. nov 2020

Čaute chcela by som sa spýtať ak mám velký stach zo zubárov a treba mi ťahať zub múdrosti môžem si dať predtým xanax?? môže sa to miešať myslím xanax a ich injekcie ?

evkamotka
24. nov 2020

Opicha ti to, nebudes nic citit co sa tyka bolesti. Max tlak

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merrysa
24. nov 2020

neblazni, on ti to umrtvi, ze nepocitis vobec nic, zbytocne budes do seba pchat blbosti..ja som absolvovala chirurgicku extrakciu osmicky, ktora bola skoro cela dnu, musel ju rozdelit na viac casti aby ju vybral, ale necitila som vobec nic a o chvilu bola von..este po zakroku vravim ze wau, tak to pridem na vsetky 4 osmicky, ak to ma mat taky priebeh :D neboj nic, das to aj bez xanaxu..a tiez mam respekt pred zubarmi, obzvlast pred tou extrakciou, ked som nevedela, co ma caka

nerya
24. nov 2020

Ja som bežné chodila s tým k zubárovi, aj s lexaurinom (nie naraz) a v pohode, ak si naozaj nie si istá, zavolaj k zubárovi a opýtaj sa, budeš máš istotu 😉

simca06022011
24. nov 2020

Mne tu osmičku vyrezavali zpod ďasna a susedneho zuba a vyťahovali po kusoch. Dali injekciu a necítila som nič... Čiže kľud a neboj sa. Lieky konzultuj s lekárom určite nie podľa MK sa riadiť...

laura_222
24. nov 2020

Nie, on ti da anestezu stale moze pripichnut ked budes citit. Ja som si dala vybrat vsetky 4 naraz. Zalezi aj od toho ako ti rastie niektore je komplikovanejsie vybrat ine len vytiahnu