Ťažké dýchanie a bolesť na hrudi - z čoho to môže byť?

barbora271
20. jan 2020

Asi mi uz šibe 🙂 ale chcem sa spytat nemate niekto skusenosti zle dychanie, hrozna bolest na hrudi smerujuca do lavej ruky, alebo podpazusia? Bola som u lekarky robila mi EKG dala mi nieco na prst, a ze srdce ok, tak ma neposlala ani na interne, neviete z coho moze byt taky pocit? Lebo je to hrozne lapam po dychu, a hrozna bolest na hrudi. Vdaka🙂

darci17
20. jan 2020

@barbora271 nemáš náhodou všeobecne väčší stres? Toto som mala vtedy, keď som riešila viac veci. No ja mám tetaniu, tak to mám aj z toho.

lenka2710
20. jan 2020

@barbora271 svokra mala niečo podobné, Dr ju poslal na kardiológiu a tam jej zistili niečo so srdcom, nie na ekg ale priamo na kardio, že ma niečo s chlopnami! Ale pričin môže byť naozaj veľa, stres, chrbtica, aj muž mal hrozne bolesti na hrudi a zistili ze prekonal slabý infarkt

barbora271
autor
20. jan 2020

@darci17 ja ma tiez panicku poruchu/tetaniu

deti95060810
20. jan 2020

jednoznačne by som zašla na pohotovosť...Ak ti dajú niečo na ukľudnenie a prestane daný problém tak to máš zo stresov...
ešte môže byť aj pricviknutý nerv...
Ale to čo opisuješ vyzerá na infarkt...

barbora271
autor
20. jan 2020

@deti95060810 vsetko mam dobre, EKG tlak vsetko.

vee1932003
20. jan 2020

@barbora271 Ja mám väčšinou take problémy keď je zablokovaná chrbtica môj fyzioterapeut mi hovoril pokial je bolesť na hrudi v lopatkách alebo aj na srdci tazkomsa dýcha a prechádza do lopatiek rúk nôh a tak je to často chrbtica skús ísť ku nejakému vyškoleného masérovi nech tá popuka pomasiruje a možno to prejde

nia12346
26. mar 2021

aj ja mam take problemy hore dole beham nemozem sa zastavit lebo ked sedim lezim mam pocit odpadnutia musim sa stale hybat pit vodu umyt sa pod umvadlo tvar krk uši alpu si dat na hrudnik aby to studilo pomasirovat niekedy mam
vecer zimnicu ale vsimol som si ked dostanes vtom zimnicu uz ta to prechadza ale davam pozor lebo ked zaspavam prestavam dychat vsimnem si to bohuzial inak by som asi zomrel toto mavam kazdi den a ked nie tak kazdi druhy treti piaty alebo kazdi tizden a ked nie tak kazde 3 mesiace pol roka vsimol som si testujem sa ja sam uz to asi mam asi od roku 2017 ano može to byť alergia lebo ju mám aj ja už dobrých 16rokov chrbtica srdce nervy stresy uzkosti psychicke choroby a fizicke nedostatok spanku rozmyslanie o zivote ztoho su tieto poruchy ale moze to bit uz teraz aj Covid19 ztoho si tazske dychanie takze pozor

dollyzv
27. mar 2021

Ja také mávam z chrbtici

iva33333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miroslavmy
15. apr 2024

@nia12346 zimnica je prejav zapalu v tele a to ti moze sposobovat tieto tazkosti. Ktory organ ma zapal tazko povedat. Zhorsena funkcia napovie . Ja mam napr zapal.zaludka a tenkeho creva zrejme vred na dvanastniku a podobne symptomy. Zapal zaludka a creva tazko odhalis vobec sa memusi prejavovat zmenou travenia. Ak mas nejaky diskomfort s travenim staci i silnejsie naduvanie chod na gastro nrch ti urobi histologiu zaludka a tenteho creva. Chronicky zapal sa lieci aj rok .