Timonil - skúsenosti

lulla45
4. mar 2023

Ahojte. Prosím vás ma niekto skúsenosti s týmto liekom? Bol mi predpísaný koli tetanii.

lucia851
4. mar 2023

@lulla45 nechápem prečo keď to je liek na epilepsiu

rol76
4. mar 2023

@lulla45 Timonil 300-ku beriem na noc na epilepsiu,ale neviem či to je aj na tetániu...

lulla45
autor
4. mar 2023

To mi predpísal lekár. A čo som všetko o tetanii čítala tak vraj sa to lieči aj liekmi na epilepsiu. Inak doteraz som o tej chorobe ani len nepočula

irusa
4. mar 2023

Mne povedal, že posledná možnosť timonil... No nechce mi to veľmi predpisovať, nakoľko je to na epilepsiu... A tetania nie je choroba

lulla45
autor
5. mar 2023

A čo je tetania?

qwer2019
5. mar 2023

Mne ho predpísal, a ani som ho nezačala užívať, tiež kvôli tetanii mi bol predpísaný. Ale keď vidím na čo to je originál určené, aké sú vedľajšie účinky,a ešte keď mi povedal, že vysádzanie toho lieku je dlhodobé (tuším mi okolo roku hovoril), tak trcí doma v lekárničke... Podľa mňa keď nemáš nejaké veľké prejavy tetanie, dá sa to riešiť aj inak než týmto liekom

mirkarose
12. mar 2023

No tak ten ja pouzivam tiez na panicku poruch Velmi dobre. Uzivam ho uz 20 rokov a nechcem ho vysadit. Radsej ho budem jest ako by sa mi to malo vratit. Mala som hrozne stavy.

lulla45
autor
13. mar 2023

@mirkarose ja som ho tiež začala užívať radšej. Nechcem to už zažiť. Bolo to strašne.

lulla45
autor
13. mar 2023

@qwer2019 je určený na epilepticke stavy ale aj na neepileptice stavy

rol76
13. mar 2023

Inak som minule zabudol napísať,že ja som len raz mal epileptický záchvat,ale odvtedy beriem,cca.10 rokov.Síce záchvat som našťastie odvtedy nemal,aňi som nebol vyšetrený na epilepsiu,ale beriem ten liek.Inak večer si dávam,a spím dobre.

matusovairena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matusovairena
13. máj 2023

@lulla45 hnus tie lieky

chiara_elle
14. dec 2023

Baby, viete poradit odkial by sa dal kupit Timonil sirup 100 mg/5ml?
Na Slovensku je vraj vypadok, jedna znama ho zhana pre jej 1.5 rocne dietatko. Napriklad take Rakusko? Madarsko?