Točenie hlavy po Covide-19

1. aug 2022

Ahojte, mali ste niekto po prekonani covidu take, ze sa vam vkuse tocila od rana do vecera hlava akoby ste boli mierne opity? Ako dlho to trvalo?

simsalabim
1. aug 2022

Ano u otca. Bol to problem s uchom, tak mozno nebude od veci absolvovat orl.

stellarstar
1. aug 2022

Áno ja ale ja mam aj problémy s uchom ale do par týždňov prešlo

autor
1. aug 2022

@simsalabim
@stellarstar viete mi prosim napisat ake presne problemy s uchom?

stellarstar
1. aug 2022

Ja mám stratu sluchu

jjanulienka
1. aug 2022

Mne sa tiež motala hlava pri oboch kovidoch čo som mala... ale po pár dňoch to preslo...

muminka27
1. aug 2022

Ja som mala covid 9.7., pozitivny test bol 12 dni a az teraz ustupuje tocenie hlavy a aj svalova slabost, ked som sa postavila, tak sa mi nohy podlamovali a vsetko sa mi okolo tocilo

stellarstar
1. aug 2022

Ale nemusí byť hneď problém s uchom. Môj manžel mal tiež covid aj on mal točáky a sluch ok

lubhomira
1. aug 2022

Ahoj, ja som mala kovid vo februári a okrem slabej nádchy ho sprevádzalo aj nepríjemné točenie hlavy, s uchom som problém nemala. U mňa to trvalo cca dva týždne a postupne to odznelo ☺️

luciar260
1. aug 2022

Presne toto som mala aj ja tak intenzivne to trvalo cca mesiac... ale take slabulinke sem tam taky pocit nestability to trvalo skoro rok

29467
21. aug 2022

Ja som malá stále problém zo stabilitou ale po covide ktorí som malá v novembri je to niečo strašné vôbec neviem samá fungovať.

mooonika1975
21. aug 2022

môže to byť tou svalovou dysfunkciou, svaly sú trošku unavené, alebo stiahnuté, nedržia chrbticu, alebo pritiskaju na nerv, čo spôsobuje točenie hlavy

29467
21. aug 2022

@muminka27 ja som malá koncom novembra a do práce som išla v januári do marca som to ešte zvládala veľmi ťažko v práci ale stále som to ešte dala a v apríli som už musela skvor zavrieť čo som myslela že má položí a od vtedy čím ďalej horšie v máji som bola ležať na neurologii nalezi mám od krčnej po driekovu už dávno ale toto čo sa teráz deje tak to je strašné mne oslabnu nohy neviem sa udržať na nych tlaky do uší nazblaznenie ja už som z toho na nervi idem za neurochyrurgovi nech sa vyjadrí on či to môže spôsobovať keď platničky tlačia na nervové koreňe aj krčna aj driekova na driekovu som bola 3× na ozón aby som mohla chodiť a teraz keď som ležala v špitali tak primár povedal že už žiaden ozón tak či to spôsobuje tu nestabilitu a ešte na nervovo svalové idem keďže mám aj neuropatiu vraj tak som zvedavá ake búde odpoveď nakoľko nie som schopná do práce ísť a ešte zatiaľ som nedostala žiadnu konkrétnu odpoveď že áno to vám to spôsobuje.