Trápi ma extrémna únava

nikiki29
10. sep 2021

Ahojte, v poslednej dobe ma trápi extrémna únava. Prichádza to na mňa v rôznych časoch počas dňa, kľudne už aj doobeda okolo 10.tej napriek tomu, že som spala vždy aspoň 6-7 hodín. Doma mi klipkajú oči keď sa so synom hráme a nehýbem sa, pri pohybovej aktivite sa zas ledva hýbem, cítim sa extrémne vyčerpaná. No nie je to úplne každý deň takto, no neviem prečo a kedy sa mi to deje... ☹ v poslednom čase je to ale naozaj často. "Zaspávam" aj v aute, keď šoférujem, síce všetko vnímam, ale je to ten pocit ako tesne pred mikrospánkom - reflexy spomalené, musím sa naozaj premáhať aby som vnímala všetko čo sa v premávke deje... Povedala som to mužovi, tak ma včera nechal pospať, či to nebude lepšie, vstala som na obed a nič moc teda 😒
Začína ma to naozaj trápiť. Kde by som mohla hľadať príčinu?

comika
13. sep 2021

@nikiki29 aj nedostatok zeleza, vit D toto moze zapricinit

natasha1988
13. sep 2021

@nikiki29 ja mam toto z pfizeru.

luccija
13. sep 2021

@nikiki29 ale aj starnes🙂)plus 2 deti psychická únava.Ja, keď si predstavím koľko som voľakedy vládala teraz tak polovicu mám 43 r a cítim pokles energie.

cemericalv
13. sep 2021

To môže byť od štítnej cez boreliózu až po mononukleozu ako u mňa

liviaantolova26
13. sep 2021

@nikiki29 to môže byt z toho ja som prekonala v marci a som stále unavená ale určite si chod dať urobiť testu ku doktorke železo, tlak…..

sanen
13. sep 2021

vyšetrenie štítnej žlazy.