Trápia ma časté zápaly močových ciest

shades_of_life
26. máj 2022

Už pár rokov ma trápia zápaly močových ciest, niekoľkokrát do roka. Vždy treba ATB. Teraz naposledy mi ani Biseptol nepomohol. Som už objednaná na urologiu. No zaujímalo by ma, či mi tam vedia zistiť niečo viac o príčine, keď výsledky z odberov od všeobecného sú úplne ok (moč aj krv).

andreaak05
23. júl 2022

@iva4444 ani mi nehovor. Ja som zufala fest 😢😢😢 neviem si uz rady

shades_of_life
autor
23. júl 2022

@andreaak05
@iva4444
Tak vám držím palce. Toto bude asi fakt nadlho. Som zvedavá co mi dajú ďalšie po výsledkoch. Po týchto atb mi bolo dosť zle, dosť zle afty sa mi ešte aj spravili. Neviem teda ci to môže mať súvis, ale po dobratí zmizli. Trochu si nadávam ze som nešla urologovi skôr, ale čo už.

iva4444
24. júl 2022

@shades_of_life no určite môže byť.mne sa robí herpes ale snažím sa ho rýchlo zastaviť..aj kútiky mám teraz a to beriem vitamíny každý deň..oslabená imunita je už z toľkých antibiotík🥺

andreaak05
26. júl 2022

@shades_of_life no baby, tak mne zistili zuzenu mocovu ruru a ze mi zostava vela mocu v mechuri, preto tie caste zapaly, cize musim ist na zakrok - rozsirenie rury.

shades_of_life
autor
26. júl 2022

@iva4444 ja mam tiež sklon ku kútikom. Ani mi na ne nič nezabralo, až Belogent na predpis od všeobecného, zachviľu bolo fuč, a to som to mala škaredé. Mne už išli hore krkom všetky vitamíny a kadečo, urologicky čaj už nemôžem ani cítiť takže tak 😔

shades_of_life
autor
26. júl 2022

@andreaak05 Fuha a na to ti z akého vyšetrenia prišli? Ale verím ze to pomôže a bude lepšie 🙂

andreaak05
27. júl 2022

@shades_of_life ja som si aj trochu myslela, ze to mam. Citievala som sa casto taka nevycikana. A v poslednej dobe som musela az tak tlacit pri cikani. No u urologa som cikala do takeho pristroja, ktory meral intenzitu cikania a kadeco este a na zaklade toho sa to potvrdilo. Akoze neni som z toho zakroku nadsena, ale aspon mamtaku nadej, ze to konecne prejde dufam 🙏🙏

shades_of_life
autor
11. aug 2022

@andreaak05 No ja mám opäť zápal a ATB. Objednali ma na cystoskopiu, a dosť sa toho teda bojím 😔

andreaak05
11. aug 2022

@shades_of_life :( neboj sa, len chod, aspon konecne mozno nieco zistia. Drzim palce 🙂