Tretia dávka očkovania

babababka
15. dec 2021

Mali ste vy alebo príbuzní už 3.dávku očkovania proti covidu?Zaujíma ma hlavne moderna ale pomôže aj pfizer.Ako to bolo z nežiadúcimi účinkami,koľko to trvalo apod.Dík.

scorpionflower1
16. dec 2021

@pininka1 a kde si lezala na internom? Lekari ti povedali, ze to mas z ockovania? Zvlastne, ze ta to chytilo az na 4. den. Vsetci, co poznam mali reakcie do 16-18 hod. od podania.

babababka
autor
16. dec 2021

@scorpionflower1 držím palce

simsalabim
16. dec 2021

@missviolet ja pouzivam iba appku zdravotnej poistovne a tam som mala novy QR kod prakticky okamzite. Teda napadlo ma to pozriet asi 2 hodiny po podani a uz to tam bolo.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babababka
autor
16. dec 2021

@mamula20 Pre Boha,myslím na ňu,nech sa z toho dostane čo najskôr.Aj ja som po porážke,pred 20 rokmi.Čo dostala?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka1
16. dec 2021

@scorpionflower1 ja som bola na internom iba ambulantne, poslala ma moja obvodna pre podozrenie na myokarditidu a zapal srdcoveho svalu nemusi vzniknut bezprostredne po ockovani, ale su zaznamenane ja na Slovensku uz pripady.

scorpionflower1
16. dec 2021

@pininka1 ok, jasne, moze byt, ale je zvlastne, ze az po 3. davke...vsak ale stat za moze..

missviolet
16. dec 2021

@obcanka123 nepredlzi? cize sa budem preockovavat a platnost vyprsana ci ako? 😅

obcanka123
18. dec 2021

@missviolet áno áno. Ja som volala na infolinku proste bude ti zatiaľ platiť ten pass toľko isto ako keď si dvakrát zaočkovaná 🤷🏼‍♀️

scorpionflower1
19. dec 2021

@pininka1 ja som tiez mala horsiu reakciu na tretiu ako predtym na druhu. Celkom ma to prekvapilo, cakala som, ze mi nebude nic ako po druhej, ale cely den som prelezala v posteli ako lazar, strasne ma vsetko bolelo.

missviolet
20. dec 2021

@obcanka123 ano, novy kver kod mam a pise mi tam platnost do decembra 2022 v appke, cize sa to tvari, ze green pass sa predlzil.... cele divne

didi2102
20. dec 2021

@babababka Moja mama 60r bez nežiadúcich, babka 84 bez nežiadúcich pfizet obe

derdia
20. dec 2021

@babababka ahoj zalezi na tom v akom si celkovom imunitnom stave. Ja prve dve davky uplne slabe neziaduce ucinky.
Teraz 25.11. sme sli aj s muzom. Muz nic. Ja tri dni ako keby chripka, zima mi behala po chrbte, slabost. Potom zacal ma boliet predny zub, v lavo, potom aj 5tka v lavo. 5ka je uz vtrhnuta bola tam cysta, jednotka navrtana mrtvy zub, tiez cysta. Zapal oci hnisavy, to som drapla od dcery, potom gongvitida, od zubarky cele usta v tahu, a mometalne dufam, ze to je uz posledne strata hlasu, dali mi na to atb vcera. Takze verim, ze uz to bude za mnou.. Takze tak. Ale pozor, aj tak by som sa ockovat dala. Pre seba aj koli ostatnym. Tie cysty som tam mala ale pristo ta reakcia po ockovani im pomohla vyolavat na povrch. A ostatne je o tom, ze som mala slabu imunitu. Tak dufam, ze sa to napravi.

babababka
autor
20. dec 2021

tak v piatok mi dali 3.modernu.Pri prvých dvoch som mala horúčky,bolesti kostí,svalov ochrnutie od pol pása nadol,cca 4 hodiny.Po 3.dávke absolútne žiadne nežiaduce účinky,okrem Ľ.ramena-od pleca až po lakeť červené,horúce,opuchnuté,bolestivé.Dávam si studené obklady.Verím,že zajtra už bude lepšie.

scorpionflower1
21. dec 2021

@derdia presne takto aj ja, prve dve davky nic iba ruka ma bolela a teraz som cely den prelezala v posteli, lebo ma vsetko bolelo akoby som mala chripku. Muz rovnako, ale on mal dost silnu reakciu aj na druhu davku.