Trpím neustálym svrbením tela, čo s tým robiť?

veronikamihoo
2. jan 2020

Ahojte už mesiac tŕpim neustálim svrbením brucha,nôh,rúk mám po tele niečo ako žihľavu a alergiu keď som bola u doktora to bolo 16.12 tak mi meral CRP mala som ho 27,3 a dal mi Dithiaden a do dnešného dňa to mam už aj na prsiach a hrudníku nezaberá mi fenistil a už som stoho strašne nervózna a zúfalá nemôžem poriadne spať 😔😔 nemáte stým niekto skúsenosť vopred Ďakujem

zuzi0911
2. jan 2020

@dextella14 poprosím ak by si vedela nasmerovať, poradiť ďakujem

andula2020
2. jan 2020

Ahoj nechcem strašiť, ale môže to byť aj svrab... Cítiš to svrbenie najmä v noci a po teplom kúpeli?

1lulu1988
2. jan 2020

Moze to znamenat aj problem s pecenou

denisa0504
2. jan 2020

Treba ísť na kožné. Na svrbenie aj proti alergickým prejavom jedine tak fenistil alebo zodac či aerius , no tie sú iba na prespis

saska662
2. jan 2020

Radim ti zajst ku koznej. Ja som mala
Podobny problem. Moze to byt svrab. Nemohla som ani spavat. Kupili sme nove paplony a ja som Ich bez vyprania automaticky navliekla do cistych navliecok. A uz to islo. Kozna ti da krem ktorym sa potries pred spanim a rano Pekne pod sprchu a vsetko co si mala na sebe aj vsetko z postele dat vyprat. Na druhy den uz ziadne priznaky neboli nastastie

alzbetka71
3. jan 2020

Môže to byť aj cukrovka prípadne treba pichnúť silnejšie antihistaminiká alebo predpísať kortikoid masť

evitka83
3. jan 2020

@veronikamihoo tiez by som zbehla na alergologiu a hepatologiu na testy

veronikamihoo
autor
3. jan 2020

@veronikamihoo už som skúšala dať všetko poprať to má napadlo ako prvé a to svrbenie to je či je deň či je noc stále.. Priateľ ten je úplne v poriadku a dokonca aj mala čo chodí ku nám spať je v poriadku nechápem už.

alzbetka71
3. jan 2020

A svrbenie tela môže byť aj nervového charakteru. A ešte aj ak je sucha koza skús kúpiť v lekárni olej do kúpeľa, taKo takto hádať.

veronikamihoo
autor
3. jan 2020

@alzbetka71 aktuálne čakám u lekára lebo už sa stoho asi zbláznim ja som už taká zúfalá ze minimálne 15x do dňa sa natieram krémami a olejmi aby som to nemala suché 😔😔

hastrmistr
3. jan 2020

Znama to ma takto isto a zistili jej hit, histaminovu intoleranciu....ma vela priznakov

veronikamihoo
autor
3. jan 2020

@hastrmistr ani neviem co to znamená

balkica
3. jan 2020

U nás doma to mame už skoro dva roky. Ja aj deti. Ale muž nie ...Kožná povedala, že je to nejaký ekzém, máme antibiotické krémy, aj olej na kúpanie, pomáha to. Ale zase sa to vráti..Vždy na jeseň a na jar..

hastrmistr
3. jan 2020

@veronikamihoo to je choroba uponahlanej doby.....treba pozret na internete histaminova intolerancia a ak tvoje priznaky sedia tak k doktorke na krv ...bud sa potvrdi alebo nie

veronikamihoo
autor
3. jan 2020

@hastrmistr bola som u nebo dneska a pichol mi Dithiaden a kortikoidy a dal mi aj kortikoidovy krém a v utorok na kožné

hastrmistr
3. jan 2020

@veronikamihoo ak by si mala hit tak ide o potraviny ktore ti skodia....dithiaden moze pomoct.kortikoidy su zbytocne, daj si zobrat krv na ten histamin

andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz