Tvárová gymnastika - skúsenosti

ssisska
29. máj 2013

Chcela by som zacat cvicit tvarovu gymnastiku a chcela by som vediet ci ma tato metoda ucinny efekt proti vraskam.Mate uz neake skusenosti a vysledky? 🙂

sofii39
9. máj 2017

@mishkamishka Ja som to tiez zo zacitaku tak robila. myslim ze ziadne cvicenie nieje zle. ale moze byt nevyvazene. mne sa moc neoplatilo experimentovat . ale ak ti to sedi tak to je super🙂)

sofii39
9. máj 2017

@tominko2612 jasne ze neni zle. ale mne vyhovuje ine. myslim ze kazda sme ina, a kazdej nieco ine vyhovuje. ved to vidime aj na komentoch

mishkamishka
9. máj 2017

@sofii39 tak ci onak drzim palce, smelo do toho.

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishkamishka
10. máj 2017

@tominko2612 a ako dlho cvicis? urcite sa odfot 🙂

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
10. máj 2017

@tominko2612 neboj, vidiet to bude. vies co tie zeny vidia za par dni? maju prekrvenu pokozku, tym maju krajsiu farbu hlavne v lickach. svaly rastu dlhsie, mne to trvalo tri mesiace kym mi narastli svaly na tvari. ihned to pocitis.. necvic kazdy den, je to hlupost, svaly musia odpocivat. inak by ma zaujimalo kolko ti to trva - odcvicenie 🙂

angd
10. máj 2017

Ahojte,tak práve som napísala tej Maji mail ohľadom kurzu.Sa teším 🙂

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
11. máj 2017

@tominko2612 ano, aj ja som sa stale sledovala 🙂)))) 40 je dost, ale ked sa to naucis asi to bude rychlejsie. ja to mam za 15 min. vydrz a daj vediet co nove, som zvedava

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
12. máj 2017

@tominko2612 SUPER, aka si pekna🙂 no pis postrehy a pocity. som zvedava

dorottka
12. máj 2017

@tominko2612 a ktore vrasky ti konkretne vadia? lebo niektorych sa cvicenim nezbavis, napriklad tej okolo ust. Vidno, ze mas mierne vyrotovanu celust do strany, a teda logicky sa svaly a koza tvare tomu prisposobuju, co sposobuje prave ten nevyvazeny mierne vraskovy efekt, najma na jednej strane. Netrap sa tym vobec, ma to hroooooozne vela zien a inak si kocka 🙂

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
12. máj 2017

@tominko2612 ktora ti vadi? kazdy ma nerovnomernu tvar. inak moze to byt aj krivym chrbatom. ja som naklonena na jednu stranu a na tej strane som mala aj hlbsie vrasky - nosolabialku a vrasky smiechu hlbsie. (preto teraz cvicim na chrbat, zakladom pekneho drzania tela su svaly a hlavne na chrbte a bruchu, cize plavam kraula) ale kazdopadne, tvarova gymnastika/ cvicenie je to tom zbavit sa vrasok. ja som sa zbavila nosolabialky, teraz sa mi zjemnili vrasky smiechu. vraska medzi obocim bola tiez, uz nie je. licka sa ti zagulatia cvicenim tiez. pokozka sa vypne a bude zdravsia. toto moje skusenosti. skust tuto masaz je to bomba, robim si ju raz denne, no da sa vraj aj 2x, rano a vecer

https://www.youtube.com/watch?v=PM_-crKI1Z4
tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
12. máj 2017

@tominko2612 no ja to mam s chrbtom, mam skoliozu. neni zac, hadam pomozu.

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
17. máj 2017

@tominko2612 myslis? asi sa ti to len zda. to je divne

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
17. máj 2017

@tominko2612 ANO urcite🙂 no tak to je dobre nie? 🙂))

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
17. máj 2017

@tominko2612 haha ano, to som tiez pozerala 🙂 no skusaj. som zvedava. mne sa to zdalo zdlhave, aj video som preklikavala .. no moze byt, masaze su super. ja som uz leniva na skusanie, uz som nasla svoje idealne a som spokojna na 100%, takze ostatne kuknem a neriesim. Inak aj v tom mojom su masaze. rano si urobim masaz od cela po krk, dam to asi tak za 3 minuty a fakt je to vidiet, drzim palce 🙂 daj vediet som tesim sa na:tvoje pokroky 😘

sofii39
12. jún 2017

baby tu je clanok o tej lektore https://nasekysuce.sme.sk/c/20553754/tvarove-cv...
tominko ako ti to ide?

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
13. jún 2017

@tominko2612 ku komu ides?

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofii39
14. jún 2017

@tominko2612 jej tak daj vediet dojmy z kurzu. som veeelmi zvedava 🙂

ivetkas164
27. sep 2017

Dobrý deň, náhodou sa mi dostala táto konverzácia. So veľmi prekvapená čo sa tu rozoberá, je to veľmi neodborné a vytrhnuté z kontextu. Pani Maja, úprimne som prekvapená Vašim sposobom prezentácie. Moj program ste označili ako nie až taký zlý? Tak iba pre Vašu informáciu, nie je to moj program, je to program Camille Volaire, ktorá je najpredávanejšou metódou na svete hlavne pre začiatočníkov. Ja som túto metódu iba sfilmovala a neučím ju na mojich kurzoch. Metóda Camille je vyvážená a je schválená lekármi, veľmi ľahko pochopiteľná ľudmi, ktorí nemajú žiadnu skúsenosť s cvičením tváre. Mám 13 ročnú prax a už tisíce odtrénovaných ľudí. Kolko rokov cvičíte Vy? 1 Rok? Naučili ste sa metodu Carolyn online podľa toho čo som videla. A videla som aj ten duckface co ste zverejnili ako pokus o moju diskreditáciu, naspulene pery a zvýraznené lícenkou aby to vyniklo ešte viac?
Prečo potom ja nemám prepadnuté líca? Videli ste moju tvár, mám oveľa viac rokov ako Vy. Mám 45. Nemám nosovoústne ryhy, ani duckface a ani nič opadnuté. Úprimne, vaša tvár nevykazuje žiadnen evidentný rozdiel po odvičení Carolyn. Výsledky cvičenia totiž ovplyvňuje aj genetika a to do dosť veľkej miery. Ja nesúhlasím s názorom že tvárové cvičenie vymaže vrásky. Nevymaže. Gymnastika tváre spevní tvár, dodá objem, ale každú vrásku určite nevyhladí. Ubúdajúci kolagén, elastín , tuk a zmeny v kostnej hmote cvičenie nedokáže zastaviť.

Že moje cvičenie nefunguje?
Mozem Vam ukázať aj reálne výsledky na tvárach mojich klientov, ako dokaz že cviky fungujú. Mám reálne recenzie aj na Fb, všetko od ľudí ktorých nepoznám. Ja si recenzie nekupujem a ani nevymáham nasilu. Na kurzoch presne vysvetlím ako sa má správne cvičiť aby to malo efekt a upozorním na chyby, čo pri cvičení DVD nie je možné, ale každý sa má možnosť rozhodnúť či si dá námahu a príde na kurz alebo bude stačiť aj základ na DVD.
Metódu Carolyn poznam, mám ju aj zakúpenú a veľa cvikov používam osobne, ale poznám aj ďalšie metódy a cvičitelky. Mám ich všetky kúpené a od každej si niečo prínosne a poučné vezmem. Carolyn nie je najlepia, ani zďaleka. Cviky už dávno preď ňpu cvičila Eva Frasier, keď máte aspoň minimálny prehľad nemusím vysvetľovať kto to je. Ale keď Vám vyhovuje cvičte ju, ja Vám na rozdiel od Vás dám pokoj, nebudem blahorečiť svoju prácu, tráviť čas vypisovaním nezmyslov na fórach a nebudem hádzať blato na konkurenciu.
Prajem veľa úspechov
Iveta Štecová, FaceFit tvárová gymnastika