Upchaté póry

21. nov 2023

Ahojteee, v poslednej dobe sa mi zhoršila pleť. Rýchlo sa mastí a strašne sa mi upchavaju pory, na nose mám čierne bodky a na brade a lícach biele zatvorené komedomy, hlavne na tej brade. Občas sa mi aj na brade tri vyrážky zapália. Chcela by som sa opytat ci máte skúsenosť s nejakou dobrou kozmetickou procedúrou ktorá tie póry otvorí a vyčistí, odstráni podkozne malé drobné biele nezapalene vyrážky. Vytláčaniu u kozmeticky by som sa najradšej vyhla… skôr hľadám nejakú bezbolestnú neagresívnu metódu 🙂 okolie kosice a Liptov

bela30
21. nov 2023

Dermaklinik v KE odporucam objednat sa ku kozmeticke Denise. Ta da dokopy snad vsetko, aj zilky na tvari, poradi, co robit a aku kozmetiku pouzit. Pracuje aj s pristrojmi, alebo bez, celkovo vie zhodnotit stav pleti, je dost ziadana a dala dokopy uz rozne tazke pripady pleti.

autor
21. nov 2023

@bela30 Dakujem 🙂 a majú aj nejakú stránku kde sú vypísané kozmetické ošetrenia ? Hľadám ale neviem nájsť

bela30
22. nov 2023

Ano, maju dermaklinik.sk pripadne FB ale pozeram,ze aktualne maju vypadok stranky, mozno ju prerabaju alebo neviem..Ono vies aj telefonicky sa informovat, i ked podla mna sama kozmeticka urci, pri pohlade na tvoju plet, co je potrebne. Urcite vsak treba pocitat s viacerymi navstevami u nej, aspon teda zo zaciatku, kym sa ti da plet dokopy, potom uz len to udrzovat. Všetko by ti podla mna vysvetlila, aspon podla toho, co mi rozpravala..ja som k nej chodila na laser depilaciu cize mam len nejake info od nej, co sa tyka osetrenia pleti