Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Úprava silikónov po kojení

tintinamartina
29. apr 2014

ahojte dievčata,
nikde som to tu nenašla tak zakladam tuto temu.
mám silikonove implantaty skoro 10 rokov. dala som si ich spravit 3 roky po provom porode. pred tehu som mala slabé 1 a počasm kojenia som mala veľkosť 3. dcera uprednosnovala pri kojeni jeden prsnik, takze ked som ukoncila kojenie, jeden prsnik ostal vacsi ako ten druhy. dr cerven mi vlozil silikony a mala som krasne trojocky 🙂
2011 pribudol drobcek, kojila som
2013 pribudol druhy drobcek, tiez som kojila
implantaty mam vlozene pod svalom, vôbec ich nie je vidiet ani citit
no a tu je problem,,, prsia po kojení dostali zabrat. minulý rok v lete som bola u cervena, navrhol dve moznosti
1) od bradavky smerom hore cez hrud urobit rez a prsia podvihnut bez výmeny implatatov
2) celkova vymena implatatov za vacsie
dr odporucil prvu variantu a mna zaujima ci to niektora baba absolvovala. aké jej ostali po tom jazvy. termin op mam na polku jula tohto roku, a akosi sa neviem rozhodnut. neviem nikde najst dostatok info a hlavne foto po takejto uprave. ci su baby spokojne a ako sa zhojila jazva.
budem vdacna za kazdy vás prpispevok 🙂 🙂 🙂

tintinamartina
autor
29. apr 2014

fakt nikto?

sashabb
29. apr 2014

@tintinamartina skus napísať priamo do skupiny Silikónové prsia: skúsenosti, rady, odpo... https://www.modrykonik.sk/group/2363/

missbunny
8. júl 2014

no ja by som asi volila druhu moznost🙂

danuska543
4. aug 2014

@tintinamartina ahoj,bola si? ja mám tiež pod svalom od r 2004 od Červeňa...momentálne kojím a tiež zvažujem výmenu

tintinamartina
autor
25. jún 2015

@danuska543 ahoj, este nie. 7.9. mám termin ale u dr švehlika v Košiciach, ale mám obavy, že nebudem spokojna s výsledkom, nakolko mi povedal, že aj po výmene silikonov prsia nebudu vyzerať ako po prvej operácii. vraj taký výsledok už nie je možné docieliť. som sklamaná a neviem čo dalej

mimka727
20. okt 2016

@tintinamartina ahoj. Bola si na tej operácii?

mimka727
20. okt 2016

@tintinamartina ja som bola prvýkrát u červena pred 12rokmi . 260 Ml a gule . . Pred 3mi rokmi som rodila , prsia povolili a silikón sa akoby vyparil. Hľadala som riešenie. Červeň mi navrhol 650ml ale ja som nemala zaujem o eurosilikony ale o polyuretánové silimedy ktoré sú odľahčene. tak som išla do Trnavy k doktorovi Zambojovi. Vložil mi 560ml gule. Po mesiaci sa mi vytvoril efekt zdvojeneho prsníka. Celé som to mala stvrdnute a prsia ako vykojene 5ky. A sú strašne široké na moj hrudník. Ani Podprsenku si neviem kúpiť 75F-G. Momentálne pátrame ku komu ísť aby mi urobil korekciu alebo aj výmenu za menšie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli