Už takmer mesiac neutíchajúca bolesť hlavy

sasenka1307
8. máj 2019

Ahojte.. nie je to tak davno co som sem pisala.. v polke aprila mi zacal tinnitus a par dni nato sa pridruzila bolest hlavy- je to tlakova bolest, vyzarujuca na podnebi, za nosom, za ocami a niekedy ked dam nizsie hlavu aj do spankov a cela. Odvtedy ma hlava este neprestala boliet . Robili mi MR mozgu, vraj je vsetko v poriadku. Na RTG mi zistili kyfozu krcnej chrbtice.. mam ist na rehabilitacie, ale zacinaju mi az od 15.5. Ma tu niekto podobny problem?

sasenka1307
autor
21. okt 2021

@kassandra25 ja pijem tiez len vodu, mne už netreba radit mám toho obehaneho příliš vela na to, aby som tuto temu už nemusela rozeberat.. aj tak to naozaj nikto nikdy nepochopí ale to je..

matka1961
21. okt 2021

@sasenka1307 stále vám nič nezistili :(? Ocino sa trápi tak isto a ja patram, až som sa dostala do vašej témy... Pobehal všetky možné vyšetrenia a nič mu nevedia zistiť.. bol aj na CT,mri,RTG,orl,dokonca aj na hadicku do žalúdku či to nemôže byť dačo vnútorné a nezistí mu nič .. každý deň len hučí v hlave+tinitus a nikto mu nevieme pomôcť :(

radka2119
21. okt 2021

@matka1961 eeg a emg hlavy mu robili? Mne zistili taku hranicnu tetaniu, dovtedy som mavala ukrutne bolesti hlavy kazdy bozi den ktore trvali rok. Myslela som vtedy ze je to moj koniec, hlavu by som si vtedy odtrhla co ma tak bolela

matka1961
21. okt 2021

@radka2119 opýtam sa ho zajtra ale asi nie.. ďakujem za radu.. už to trvá dlho a celá rodina sme ztoho nešťastní

radka2119
21. okt 2021

@matka1961 este mozno problem s krcnou chrbticou, ja som mala problem aj s nou, potom som zacala chodit na masaze plus na tu tetaniu sim dostala magnosolv a guajacuran. Az potom sa mi ulavilo. Viem co to je, ja som ani nezila vtedy len prezivala. Drzim vam palce az pridete na pricinu

matka1961
22. okt 2021

@radka2119 ďakujem krásne 😘 magnézium berie .. na masáže ho nedostanem :( už som mu to veľa krát spomínala aj kamaráta má maséra a je fakt dobrý ja som knemu chodila :(

radka2119
22. okt 2021

@matka1961 ja som uzivala obyc magnezium z lekarne a to mi nepomohlo az ten magnosolv ale je na predpis. Na tu masaz ho presvedcte. Ja som skusala mozne aj nemozne

leameleg
22. okt 2021

@mokkadesign ahoj napis spravu

anavka4
10. máj 2022

@sasenka1307 ahoj prosim, zmizol ti tinitus ? Mala som rovnake problemy, silne bolesti hlavy a pridalo sa piskanie v usiach:( trva to uz 3ti mesiac

sasenka1307
autor
10. máj 2022

@anavka4 tinnitus mi nezmizol, ale nejak mi to neprekáža.. 🤷‍♀️
Som tehotná akurát a sem tam býva silnejší asi ako viac cirkuluje krv v tele. Človek si časom zvykne, zalezi od intenzity pískania urcite

majuskaa2
23. sep 2022

@sasenka1307 pekny den. Toto je moj problém. Prosim ako ste dopadli?

sasenka1307
autor
23. okt 2022

@majuskaa2 človek si časom zvykne na všetko.. naozaj 🤷‍♀️
Čo sa týka tinnitusu, tam patrím medzi šťastnejších a vnímam to naozaj už len zriedkavo. Väčšinou až keď ľahnem do postele a skutočne to nemám hlasne pískanie.
No a hlava bolieva podľa toho čo počas dňa robím, keď som viac fyzicky unavená tak aj viac boli hlava.
Niekedy necítim vôbec. Neverila som, ale naozaj som si zvykla na vsetko