Užívanie lieku Norethisteron a pocit bolesti žalúdka

devilka1
29. júl 2021

Pekny den , uzivam druhy den norethisteron a mam ako keby bolesti zaludka...je to taky pocit hladu ako keby ze mi chce zaškvrkat ale nezaškvrka..nemate skusenosti?? Zajtra idem na dovolenku a nechcem 20h sediet s neprijemnym pocitom v aute..mozem si dat hylak podla vas??;)

kkovacovak
29. júl 2021

@devilka1 ja som takto skončila veľmi zle. Brala som ho a po niekoľkých dňoch začali nevinné bolesti brucha. Potom sa stupňovali až som prevracala a prehnačkovala celé dni. Doslova som sa len otáčala na záchode. Z dovolenky som šla ako troska. Odvtedy som povedala že nikdy viac. Ak sa to bude zhoršovať tak ich radšej vysaď lebo to ai pokazíš dovolenku ešte viac.

himalaya89
29. júl 2021

A tabletku užívaš na prázdny žalúdok alebo po jedle? Ja som mala podobné "divné" pocity na žalúdku, ale nič horšie potom nebolo, a to tiež len 2-3 dni kým si telo zvyklo a potom už v pohode....

devilka1
autor
29. júl 2021

@himalaya89 mne sa vidi ze som brala vecer na hladny a zacalo boliet moze byt aj preto...dufam ze to prejde

himalaya89
29. júl 2021

@devilka1 veru, skús si tabletku dať po jedle, mne to pomohlo, síce sa v letáku píše, že sa môže užívať aj bez jedla, aj po jedle, atď, ale každý má inak citlivý žalúdok, takže vyskúšaj, snáď to pomôže...

devilka1
autor
29. júl 2021

@himalaya89 prave citam letak a pise tam nieco ze obsahuje monohydrat laktozy...ja mam intoleranciu na laktozu..mozno ze aj koli tomu mi to sedi na zaludku