Vdýchla som papierik

najzienka
3. nov 2022

Dobrý den,asi týždeň dozadu som omylom pri kýchanie vdýchla papierik čo mi ostal na ruke a som si ho nevšimla ,bol do trojuholníka asi 1 CM ,ani ne papier skôr ako fólia,chcem sa opýtať či ho môžem mat stále v hrdle ,lebo po týždni dneska zas cítim pri prehĺtaním niečo v hrdle alebo si to len namyslam.

majamat
3. nov 2022

toto by ti povedal len neikto, kto sa do hrdla moze pozriet, ale myslim si, ze skor nie ako ano.
ak nieco vdychnes a zvlast ak je to folia, to si necitila, co sa snou dalej stalo? najpravdepodobnejsie si ju prehltla.
ak by bola v hrdle, drazdila by ti hrdlo a zrejme by si kaslala,alebo kychala a asi by sa vytvoril davno zapal.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bronik89
3. nov 2022

nemyslim si, ze ho tam stale mas🙂 keby sa ti to nejak zhorsilo alebo nieco poskodilo, tak by si o tom vedela.

najzienka
autor
3. nov 2022

@majamat keď som ju vdýchla,tak mi ostala vzadu v ústach,nevedela som ju vypľuť ,tak som ju zapila vodou ,a zajedla ,lebo ma napínalo a von nešla ,a teraz zmam taký pocit v hrdle pri prehĺtaní ako keby som ju tam mala

eva193
3. nov 2022

och boze......aka otazka taka odpoved - bud pockaj a uvids ako sa to bude vyvyjat, alebo chod na pohotovost........akoze to uz vazne taketo otazky? ludia vy neviete zit zivot? ako ste sa dostali do tohoto veku v akom ste?