Veľká modrina

22. feb 2022

Ahojte, uz ste sa stretli s tym, ze ste sa nikde neudreli a aj tak sa vam spravila modrina nejak samovolne? Mne navrela uplne velka hrca na nohe a potom trochu splasla a teraz tam mam modrinu ako svet. Treba s tym nieco riesit ci nic, normalka? Fakt som taku velku este nemala nikdy, ani ked som sa fest udrela. V strede modriny je este stale bolestiva "zdurenina"

patus_2
22. feb 2022

Mne sa raz stalo niečo podobné, ale v menšom. A bola to prasknutá žilka a dosť to bolelo. Pomohol mi lioton gél.

autor
22. feb 2022

@patus_2 dakujem, skusim

bozenas
22. feb 2022

Ja takéto mávam, momentálne mám na vnútornej strane stehna :( čiže neviem ako by som si toto miesto mohla udrieť... ale tiež mi pomáha lioton gél.

reenie
22. feb 2022

No ja by som s tým skočila na chirurgiu.. nech sa pozrú na to..oni riešia aj žily..

katulienkax
22. feb 2022

mozno ani nevies kedy si sa buchla, nemusis sa silno buchnut, staci len na nespravne miesto buchnut, praskne cievka a je modrina. Ja som kedysi spadla na koleno spredu a vyron jak svet na bocnej strane kolena asi 10 cm od miesta buchnutia, potom mi ta modrina klesla az po clenok a vstrebavala sa 3 tyzdne,

autor
22. feb 2022

@reenie to zas snad nie, nechcem ich zbytocne zatazovat, by na mna asi pozerali ze co chcem s modrinou :D

autor
22. feb 2022

@katulienkax pravda, mozno aj v spanku som mohla tuknut nohu