Veľmi viditeľné žily na celom tele

kikuska_nr
18. mar 2013

Ahojte mamicky, chcem vas poprosit o radu. Mam necelych 9 mesiacov od porodu, aj ked neviem, ci to s nim priamo suvisi. V poslednej dobe som si zacala vsimat, ze po celom tele mam velmi viditelne zily. Vsade, na rukach, na tvari, na nohach...male cievky, ale aj vacsie zily. Je to velmi neesteticke, zacinam mat z toho mindraky. Mam dost svetlu pokozku, mozno je to aj tym, no doteraz som si nevsimla, ze by to bolo az take zle. Mate niektora podobnu skusenost a viete mi poradit, ako s tym bojovat? Bo toto leto sa asi ani do plaviek nevyzleciem... ☹ Dakujem.

zuzi0911
18. mar 2013

@kikuska_nr ahoj ja mam taky hrudnik,a aj na rukac sa to vie a hlavne na stehnach,neviem som aj dost chuda le ci je to tym to neviem takze neviem co s tym

kikuska_nr
autor
18. mar 2013

@zuzi0911 no ja nie som nejak extra chuda, takze tym to asi nebude. Aspon u mna... ☹

zuzi0911
18. mar 2013

@kikuska_nr neviem,vsak ani ja neposobim ako vyzla no mohla by som mat aj viac kg,ale aj ked som pribrala som to mala

jankagun
18. mar 2013

Ahoj.a vsimla si si zeby ich pocet narastal?len tie hrube zily ti vidiet? ci aj take tenucke? ak ich je coraz viac alebo ti praskaju tie male z nicoho nic,tak skoc k lekarovi 🙂

adrioska
18. mar 2013

aj ja to mam a na nohach aj trochu popraskane...☹