Viac ako 6 rokov mám mykózu

adell77
4. jan 2015

ahojte prosím pomôžte mi mam mykozu už viac ako 6 rokov pravidelne každý mesiac stále to riešim mycomaxom cloginom rosalginom výplachy lieky maste nič mi nepomáha mám muža 2 roky zistila som po pôrode že to vždy dostanem po sexe tak sme si obaja dali naraz mycomax myslela som že to mám od neho ale on prejavy nemá neviem si pomôcť ani to nepomohlo čo mám spraviť :( alebo dá sa nejako z krvi alebo nejak inak zistiť či nemám dáky vírus alebo niečo čo to spôsobuje môžem tam zobrať aj partnera? a ku komu na gyndu? pomôžete mi dakujem

henika81
10. máj 2015

@trgypadl a to ako mam urobit? ist k dr. a jej povedat ze chcem dat urobit stery na vsetko? to sa neurazi ked ja jej budem hovorit co ma robit? no a moj ku komu ma ist? k urologovi?

trgypadl
10. máj 2015

@henika81 ano ist a povedat ze chces na vsetko...ano manzel na urolohgiu.preco by sa mala urazit??mas dlhodobe problemy. .je to namieste

henika81
10. máj 2015

@trgypadl tak ja pojdem, len neviem ako dostanem mojho k urologovi, to bude tazke....ale dakujem za rady, ja urcite pojdem bojim sa takych veci a chcem to hned liecit a nezanedbat to...mam dost zdrav.problemov aj bez toho...uf uz nech to je za mnou...

trgypadl
10. máj 2015

@henika81 muzovi to mozes doporucit....ak nechce budis...Ty si daj spravit vysetrenie