Vitamíny na vlasy

bilotti
4. jan 2022

Dobrý deň, rada by som sa opýtala na či ma niekto skúsenosti s vitaminmi na vlasy forcapil a venira. Prípadne ktorý je lepší... Rozhodujem sa medzi týmito dvoma a neviem sa rozhodnúť. Moje vlasy sú poškodené potrebovali by ozajstnú regeneráciu ale už aj z vnútra a neviem teda ktorý prípravok je viac vhodný.

marcellka32
4. jan 2022

Oba som brala a beriem naďalej veniru, forcapil mi bol ťažký na žalúdok (nie nalačno), mám problémy s vlasmi a venira mi to uľahčuje trošku

bilotti
autor
4. jan 2022

Ak sa smiem opýtať ako uľahčuje? 🙂

katkami123
4. jan 2022

Ja uzvivam vlasové hnojivo a vidím zmeny. Hlavne vlasy už prestali tak vypadávať.

ladycat2021
4. jan 2022

@bilotti ja som kedysi brala Revalid. Mne to veľmi pomohlo. Mala som aj Donna Hair, ale nic moc.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska1905
4. jan 2022

@bilotti pozri si zlozenie vitaminov, je to len kombinacia zinok, vitamin D, B komplex. Ked si kupis multivitaminy, mas to za tretinovu cenu a doplnis viac vitaminov... Tu sa plati za znacku, je to len biznis. Napr.aj taka Milgamma, je to len zvysena davka Vitaminov B, b komplex, a cena jak hovado.... Ja uz dlhodobo riesim multivitaminmi, nasla som si ktore maju celkom dobre a vysie zlozenie a nepatim take ceny za mesacne kury... A hlavne, dlhodoba zalezitost je toto..✊

bilotti
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilotti
autor
4. jan 2022

@januska1905 určite s tebou súhlasím. Ale nakoľko som čítala dosť veľa dobrých recenzi na tie dva produkty a ešte som žiadne podobné vitamíny na vlasy neskúsila chcela som ísť do toho. A z tých lacnejších alternatív som pozerala biosil plus.

bilotti
autor
4. jan 2022

@januska1905 a spozorovala si na sebe po týchto vitamínov viditeľné zmeny?

bilotti
autor
4. jan 2022

@bambulienka25 týždeň je to je dosť krátka doba a zmenu v čom konkrétne?

januska1905
4. jan 2022

@bilotti no vyskusaj. Ja som toho tiez poskusala.. nakoniec uz dva roky beriem toto a ucinok ak nie lepsi. Sama musis skusit a vyhodnotit. Je to vsak na dlho👍 ak precitas par clankov o vlasoch, zistis ze potrebujes take a take vitaminy, a tie sa viazu na take a take aby mohli ucinkovat atd... Hlavne fakt, zameraj sa na zlozenie, lebo je to uplne o tom istom, akurat financny rozdiel, dost vyrazny☺️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bilotti
autor
4. jan 2022

@ladycat2021 asi je to individuálne, lebo zase v rebríčkoch a recenziach tieto vitamíny neboli veľmi na popredných miestach.. ale zase kto vie kde je pravda, na každého to môže pôsobiť inak.

ladycat2021
4. jan 2022

@bilotti tak mne veľmi pomohli .. ale brala som ich asi cca 7 rokov dozadu, cize uz je to nejaká ta doba, ale zvažujem, ze znovu ich začnem brat. Momentálne beriem len zinok, vitamín C a D. Takto vyzerali moje vlasy vcase, ked som ich brala. Moje vlasy sú rovné.. na fotke po rozpleteni vrkoča.

bilotti
autor
4. jan 2022

@ladycat2021 tak to je krásna hriva a hlavne hustá :D a momentálne po zinku a vitamínoch C D pozoruješ tiež také účinky na vlasoch?

bilotti
autor
4. jan 2022

@bambulienka25 mala si ich aj teda viditeľne zdravšie? To by som brala hneď takýto účinok aký si mala aj ty

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bilotti
autor
4. jan 2022

@bambulienka25 a náhodou fotky progresu vlaskov nemáš?

bilotti
autor
4. jan 2022

@katkami123 tak tomu sa teším 🙂 ale tento vitamín je skôr asi zamerany na vypadávanie vlasov ja by som potrebovala na rekonštrukciu-zacelenie poškodenych vlasov a podobne

ladycat2021
4. jan 2022

@bilotti tak zinok som začala brať len minulý týždeň, tak ma výsledky je este je trosku skoro.. ale co sa týka tých vitamínov, tak tie užívam dlhšie kvoli imunite, ale zdá sa mi, ze tie vlasy mi az tak nevypadavaju. Ale možno to je aj tým, ze mam menej stresu ako predtým. 🤷‍♀️ ale keď uvidím účinky zinku, tak zreferujem. 🙂

ladycat2021
4. jan 2022

@ladycat2021 používaš aj nejaké masky, kúry alebo zábaly na vlasy ? Ja každý druhý týždeň si robím nejaky domáci zábal na vlasy.

ladycat2021
4. jan 2022

Ja som sama sebe odpovedala 😂 nevadí.. myslela som teba @bilotti

katkami123
4. jan 2022

@bilotti
Dala si mi chrobáka do hlavy. Mám dobrú kamaratku, ktorá pracuje v lekarni ale cr, tá je fakt fasa vo svojom odbore. Napíšem jej, co mi povie, ze je naj. Ja hlavne potrebujem po pôrode zahustiť a proti vypadavaniu

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bilotti
autor
4. jan 2022

@katkami123 no medzi rečou ak sa budeš pýtať na seba spomeň si v kútiku duše aj na mňa :D

bilotti
autor
4. jan 2022

@ladycat2021 haha nevadí 😂 väčšinou chodievam na regeneračné kúry do kaderníctva, sem tam si urobím aj doma nejaké domáce zábaly.. ale nejak žeby to eliminovalo poškodenie nemôžem povedať nebodaj máš nejaký receptik dobrý? :D

martina505
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja0405
25. jan 2023

@januska1905 prosim ktoré vitamíny konkrétne?