Vitamíny na vlasy

lia2022
23. okt 2023

Prajem pekný večer 😊.
Viete mi prosím odporučiť nejaké vitamíny na vlasy, ktoré vám aj skutočne pomohli proti vypadávaniu a na podporu rastu nových vlasov? Z počutia poznám Revalid poprípade Donna hair forte. Mňa by však zaujímalo čo vám skutočne zabralo a čo konkrétne odporúčate.
Ďakujem.

lapersefona
23. okt 2023

@lia2022 u mňa bol top Forcapil konecne mi začali rásť vlasy

barbora854
24. okt 2023

Ja idem opäť na methionin nikdy nesklamal

lia2022
autor
24. okt 2023

@barbora854 Pozerala som to a ďakujem. Ešte som o tom nepočula. Je ich dosť veľa druhov. Ktorý presne vy užívate? Ďakujem

barbora854
24. okt 2023

@lia2022 čistý methionin 500mg 1 tbl denne mám z gymbeam je lacný účinný a môžte si s ním spraviť aj Detox

littlepetka
25. okt 2023

@lia2022 ahojky, chod rovno ku koznej lekárke a pýtaj si na predpis methioninove tabletky... Mne to predpisuje vždy kožná je to miešané v lekárni a naposledy som ani nič za ne nedoplacala, minulý rok to bolo síce len 17 centov ale teraz nič a dokonca aj nejakú vodičku mi dala k tomu a zadarmo. Ale tie kapsule s methioninom sú super 🙂

lia2022
autor
25. okt 2023

@littlepetka ďakujem. U kožnej som už veľmi dávno nebola. Už ani neviem od kedy sa k nej chystám objednať s ekzemom..ešte som neni ani objednaná, potom čakať kedy ma zoberie ešte..to by tak skoro nebolo ale ďakujem za radu. Keď sa tam dostanem, určite to využijem a pripomeniem aj to 😉. Idem si to rovno aj poznačiť aby som nezabudla.

doris11
25. okt 2023

@lia2022 vitamíny som mala hairbust, žiadny extra rozdiel som nevidela ale zase neužívala som ich nejako dlhodobo, takze to zhodnotiť moc nemôžem. Ale čo mne dosť pomohlo hlavne na vypadávanie vlasov je rozmarinovy olej na vlasy.

lia2022
autor
27. okt 2023

@lapersefona dnes dom kúpila forcapil, tak som zvedavá či uvidim nejaký pozitívny výsledok. Pevne tomu verím 🙏. Ďakujem.

chichvotka1983
27. okt 2023

Ja používam kolagén z firmy forever a vlasy sú oveľa krajšie ani mi nevypadávaju

lapersefona
29. okt 2023

@lia2022 urcite ale až tak pi mesiaci