Vložky do topánok, ktoré sa nezošmykujú?

ivula7
3. jún 2019

Ahojte,

Prosím o pomoc a skúsenosti vlastne ani nie pre mňa ale pre ďalšiu osobu, ktorá musí denne stáť na nohách a bolia ju päty topánkach a máloktoré topánky jej sadnú. Potrebujem poradiť kvalitné nezošmykujúce sa vložky do topánok - daná osoba ich už mala robené aj ortopedické na mieru, no nesedia. Zvažovala som jej poradiť gélové vložky od Scholl, ale čítala som, že sa zošmykujú po niekoľkých použitiach. Poradíte, čo sa vám osvedčilo z dlhodobého hľadiska? Teda po viacerých použitiach? Ďakujem krásne

ivula7
autor
3. jún 2019

@simsalabim Ja som skôr rozmýšľala celé vložky, podľa mňa sa toto bude zošmykovať, predsa len celá vložka sa vloží do celej topánky a nezošmykne sa... Čítala som, že aj tie nalepovacie sa mnohé proste časom odlepia...

simsalabim
3. jún 2019

@ivula7 nezosmykuje sa. Osobna skusenost.

ivula7
autor
3. jún 2019

@simsalabim OK 🙂 lebo mám aj referencie, že sa zošmykne...

simsalabim
3. jún 2019

@ivula7 no moje drzia ako pribite 😇 Ale stielka je hladka a kozena.
A nepomohli by trebars tenisky s tou penou,co sa prisposobi? Tusim Sketchers su take. Alebo nieco s makkou stielkou. Crocsy su tiez super ( topanky, nie klasicke crocsy k vode). Tieto su uzasne https://www.crocs.eu/p/womens-literide-mesh-sli...

Ja mam po nehode a zlomenych kostickach v chodidlach velmi problemove nohy a absolutne mozem mat nijake topanky s tvrdou stielkou, hoci inak posobia ako zdravotne topanky. Rovnako mi vadia topanky na hocijakom opatku ( aj mini 3cm), ale v pohode su mi topanky na hocijakom klinovom opatku ( aj 8cm, ked treba). Proste aby sa vaha rozlozila na celom chodidle.

ivula7
autor
3. jún 2019

@simsalabim V podstate ide o to, že tá osoba musí mať ochrannú pracovnú obuv s tou železnou vrstvou navrchu topánky vpredu, čo sú zväčša hrozné topánky... čiže treba niečo do nich...

tenerifka
3. jún 2019

@ivula7 scholl gelove je viacej druhov, aj take specialne do pracovnej obuvi na cely deñ. Ja som mala plantarnu fascitidu a tieto vlozky ma zachranili, pri kazdodennom pouzivani sa mi to za par mesiacov dalo do poriadku a teraz ma to uz neboli a mozem chodit aj naboso. A vobec sa nezosmykovali.

ivula7
autor
3. jún 2019

@tenerifka áno tie WORK som práve myslela, že by boli najlepśie...

kiwi3
3. jún 2019

ako zosmykuju? no mozo, ak myslis tie tenucke scholl, ale tie hrube sa nezosmykuju. najlepsie su tie na pracu, osvedcene aj na turisticke chodenie, podla mna pomahaju.

ivula7
autor
3. jún 2019

@kiwi3 super, vďaka

simsalabim
4. jún 2019

@ivula7 tak potom naozaj len skusit rozne vkladacie vlozky, hlavne aby boli makke, kedze v pracovnej obuvi je asi tvrda stielka.

ivula7
autor
4. jún 2019

@simsalabim áno už som jedny objednala a budeme teda skúšať...

ivula7
autor
5. jún 2019

Ďakujem všetkým už máme doma Scholl work verziu a teda som si objednala nakoniec aj sebe, ja som si vložila do topánok a sú super, uvidíme ako druhá osoba a čo na ne 🙂 Ďakujem všetkým za pomoc, veľmi ste mi pomohli naozaj 🙂