Vôbec necítim hlad. Je to normálne?

11. jún 2021

Je to normálne? Vôbec nemám pocit hladu.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marycarrie
11. jún 2021

Bože toto mam aj ja.... presne.. len teda na to nevyzerám

autor
11. jún 2021

@beata_k ale ja nejem od rana do večera a najem sa len preto lebo robím večeru pre rodinu.

lydiasabolova
11. jún 2021

možno je to štítnou žľazou

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
11. jún 2021

Pripnem sa do tejto témy, mňa sa to síce netýka, ale mám podobne založeného syna. Povedal mi, že on ešte nikdy v živote necítil hlad. 🤷🏻‍♀️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
11. jún 2021

@h2 možno to príde v puberte, ja som to tak tiež mala a jedenie bolo pre mňa utrpenie. Prišla puberta, cca okolo 13-14 rokov a prišlo to, konečne som začala jesť a začala som pociťovať aj hlad.

h2
11. jún 2021

@0silvia0 Ďakujem, dala si mi nádej, snáď to ešte príde.

ella_price
11. jún 2021

@h2 Presne aj u mňa to bolo takto. Jedávala som naozaj velmi málo. Necítila som hlad a prišla puberta a zožrala by som aj koňa keď som prišla zo školy večer domov 😀

0silvia0
11. jún 2021

@h2 podľa mňa príde. Veď chlapci rastú ako z vody a z ničoho nevyrastie, neboj, prehodíš sa na varenie vo veľkých hrncoch a nebudeš stíhať.
Inak mňa aj obťažovalo to jedlo pchať do úst a prežúvať🙈

h2
11. jún 2021

@ella_price
@0silvia0 Vďaka, dievčatá, u nás bolo jedlo odjakživa boj. Pritom syn nie je vyberavý, on má všetko rovnako nerád. 😁

marycarrie
11. jún 2021

@zazvorka87 je rozdiel hlad... a mat chut na nieco :D

number19
11. jún 2021

Autorka: Zaaavidiiiim. 🙂

tykat
11. jún 2021

baby zavidim... ja som hladna furt 😝 ...je ked niekto povie ze sa "zabudol najest" to je pre mna nepochopitelne...ale teda prospelo by mi zabudnut sa napr. navecerat.

h2
11. jún 2021

Ináč, ten môj necíti nie len hlad, ale ani smäd. Keď mu nestrčím pohár vody do ruky, jeho nenapadne sa napiť. Prešli sme si obdobím, kedy som mu písala denne odkazy, aby sa napil a dávala som mu ich na rôzne miesta do školskej tašky, lebo mi nosil domov plnú fľašu, ani z nej neodpil. ☹️

leuchtturm
11. jún 2021

Pokial stale nechudnes, az na hranicu smrti, tak je to normalne. Su ludia, ktori pocituju hlad viac, ini menej, kazdy clovek ma aj inak nastaveny metabolizmus, takze aj ta potreba jest je u kazdeho jedinca ina.

0silvia0
11. jún 2021

@h2 malý breatherián 😍

smitjan
11. jún 2021

Toto mas tak od zaciatku? Ci to az teraz ta nejako prepadlo?

autor
11. jún 2021

@beata_k stres nemám. Práveže mam skôr taký zlozvyk že keď som v strese tak veľa jem

autor
11. jún 2021

@smitjan nie, asi tak posledné 3 mes. Ale cítim sa zdravo. Len ma to dosť prekvapuje

autor
11. jún 2021

@number19 nemáš veľmi čo závidieť, lebo zdravé to určite nie je. Pre nejakú príčinu sa to deje

lydiasabolova
11. jún 2021

autorka, skús sa zamerať na tú šž.. ja s tým nemám skúsenosť, ale keď som zbadala túto diskusiu, spomenula som si na to, čo mi raz rozprávala moja svokra.. že ona mala nejakú kamarátku, ktorá bola celé dni len na jednom suchom rožku denne, nepociťovala vôbec hlad a ten rožok jedla len preto, že veď niečo musí zjesť.. a svokra ju doslova donútila ísť k dr. a mala pravdu..mala, keď sa nemýlim, silnú hypotyreózu

sszuzu8
12. jún 2021

Choď na vyšetrenia. Výsledok môže prekvapiť. Stracas živiny ako dlho ešte chceš čakať? Nebuď hlúpa ako ja.. Ja som tiež brala že nič sa nedeje a dialo sa

somema
2. máj 2023

ahoj, prisla si na to z coho to je? ja to mam tiez asi 4 roky absolutne necitim hlad, chud na nieco hej vacsinou na slane ale hlad vobec, bola som na gastro a tam mi doktor povedal, ze aj on by chcel... a poslal ma domom harmony stitnej zlazy mam okej ale mam strumu (vyrastok zo stitnej zlazy)

complyc
15. nov 2023

@h2 inak on nieje znamenie ryby ?

stanielka17
15. nov 2023

Uprimne ti zavidim 😂 mam taku kolegynu, ta dokaze fungovat denne na dvoch bananoch, pripadne si da na obed dva pomarance a pohar vody. Ma tiez asi 20 kil. Ja sa musim vyslovene ovladat, aby som z chuti nezrala cely den.

h2
15. nov 2023

@complyc On nie, on je lev. Ale my s mužom sme obaja ryby a jesť nám chutí, aj viac, než by bolo treba. Prečo?

katka533
15. nov 2023

To j by som strasne chcela

walentina7
15. nov 2023

Ja som to kedysi ako mladá mala. Pamätám, že som tri dni nejedla ani mi to nenapadlo, až potom mi docvaklo...aha,vsak to by trebalo aj niečo zjest. Iba kávu som pila, cigu si dala, asi preto aj nebol hlad. Teraz som zavisla na sladkom takze určite nezabudnem jesť.