Vriedok na pysku

viva13
7. dec 2012

Ahoj, dnes som zistila, že mám maly vriedok,na vonkajšom pysku,ktorý je citlivý na dotyk a trochu je ten pysk opuchlý, čo to môže byť?dakujem

zivika
7. dec 2012

@viva13 neboj, najskor to bude len obycajny vriedok 🙂 pockaj den, dva, ked sa to nezlepsi, skoc dokimu 😉

viva13
autor
7. dec 2012

@zivika dakujem a nemože sa to objavovať pred ovulkou?

zivika
7. dec 2012

@viva13 juj, tak to neviem... 🙂

henika06
7. dec 2012

No môže to byť aj vaginálna bradavica aj tá sa spraví najsôr malinká a keď sa to nezachití včas tak je s toho pekná paráda☹(( a je to pekne nepríjemné.

riave
7. dec 2012

@viva13 moze to byt aj opuchnuta bartolina zlaza ci ako sa to vola....

aduskatt
7. dec 2012

mne sa takto prejavoval zapalo Bartoliniho zlazy.......puchne to, stale sa to zvacsuje a boli to jak fras...urcite treba na pohotovost, necakat do pondelka, ak by to nahodou bolo ono

janabanana
7. dec 2012

keď je to vonku može to byt aj zarasteny chlpok....

viva13
autor
7. dec 2012

@aduskatt no uvidíme, len nech to nie je ono, ked vidím ako o tom píšeš :-/ cítim to len pri dotyku a aký je potom postup pri tej žlaze?

aduskatt
7. dec 2012

@viva13 cim skor ides, tym menej bolestivejsie je osetrenie...nevyplati sa cakat, ja som cakala a privodila som si takmer sepsu...............cisti sa to skalpelom a peroxidom.............a stav sa zhorsuje dost rychlo, takze si zbehni na pohotovost, mozno bude na zaciatok stacit ichtamolova mast

viva13
autor
7. dec 2012

@aduskatt bože si mi nahnala strach, mám obavy aby mi neznadali, že s hocičím tam prídem

aduskatt
7. dec 2012

@viva13 prepac, nechcela som ta vystrasit...........no radsej s hocicim ako neprist a mat velke problemy............moja rada je oblec sa a chod na pohotovost hned..mna si nechali na tyzden v nemocke, lebo lekarka to zanedbala a ja som cakala potom dva dni s tym, ze sak uz by sa to malo zlepsit, ked mi dala lekarka mast az mi bolo tak zle, ze som nevedela chodit, lezat, sediet, jest, proste nic........a to osetrenie potom bolo viac ako neprijemne..tak aby si sa k tomu nedopracovala.drzim palce

viva13
autor
7. dec 2012

@aduskatt canesten krém by nepomohol ten mám doma,som riadne vystrašenáááá 😒 a to sa inak odstániť nedá?

aduskatt
7. dec 2012

@viva13 na zapal bartoliniho iste nie............ale netvrdim, ze je to ono, nie som gynekolog..treba ist lekarovi, mozno je to nieco uplne ine a banalnejsie.........

viva13
autor
7. dec 2012

@aduskatt počkám dozajtra, nemám ísť ako na pohotovosť jaj už stresujem ☹

aduskatt
7. dec 2012

@viva13 drzim palce

viva13
autor
7. dec 2012

@aduskatt dakujem

aduskatt
7. dec 2012

@viva13 zas aby si nemala predstavu, ze ti to odrezu, ked som pisala o skalpele.....to len urobia malu dierku na tom vriedku, aby ti vytiekol hnis

pajerchinova
7. dec 2012

@viva13 nestresuj sa, podla tvojho opisu to bude najskor upchaty mazovy kanalik, ja som mala nieco podobne asi 3krat, prvy krat som stym bola u gynekologicky, mala som si na to davat 3-4dni slany obkladok aby ta koza zmakla a vriedok sa potom dal jemne vytlacit, neskor som na to pouzivala bactroban mast a zmizlo to tak do tyzdna samo. Ale kym nevies presne co to je, je lepsie ked to pozrie gynekolog.

katulka84
7. dec 2012

ahoj aj mne sa robi tak 3 krat do roka taky vred na vonkajsom pisku ja si to doma sama vytlacim vydenzifikujem s liehom a mam pokoj.Sice to boli ale da sa to vidrzat 😉

sendy182
7. dec 2012

@viva13 môže to byť vriedok i bradavica.........ráno radšej k gyn.lekárovi...alebo na pohotovosť.........uvidíš poradíš sa....babské recepty na toto radšej nie........vidíš...... nie si sama....... ja som mala boľavý vriedok z nachladenia.....gynlekár mi predpísal matičku Framykoin a zmizlo to 🙂 .....kámoška bola zas vriedok vypaľovať......prežila 😝 ....napokon mala i bradavice......tiež prežila a ešte musela odšoférovať domov 😀 😀 😀

viva13
autor
8. dec 2012

@katulka84 ja som to včera vytlačila, opuch sa zmenšil, dnes to už až tak necítim na dotyk ako včera

viva13
autor
8. dec 2012

@sendy182 z nachladnutia? vidíš to teraz som to ma nenapadlo, že by to mohlo byť aj z toho...

kaara1980
8. dec 2012

klasický je..k 😀.aj mne sa to robí,zväčša po menzese.vždy tam ako sú nohavičky a bolí to ako sviňa.buď to praskne same,alebo to vytlačím

katulka84
8. dec 2012

no vidis @viva13 a zajtra to bude uz v pohode 😉

viva13
autor
8. dec 2012

@kaara1980 ja som dnes 12DC takže pred ovulkou, mna to neboli, len je to citlivé na dotyk...

viva13
autor
8. dec 2012

@katulka84 dúfam, že áno 🙂

katulka84
8. dec 2012

@viva13 tak prajem ti to viem ake to je neprijemne 😠

viva13
autor
8. dec 2012

@katulka84 dakujeeem

viva13
autor
10. dec 2012

ahoj, tak mi to samé zmizlo 🙂 🙂 🙂

simca1702
29. júl 2013

Baby aj ja mám takú hrčku na ľavej strane .... je to bolestivé , nemokvá to len ked to je už navreté veľmi tak keď si sadám tak okrajom gatiek ako keby som si vytlačila s toho hnis , je to riadne bolestivé . Bola som už predtým s tým u doktora ktorí mi povedal že to je len zarastený chlpok ... ale toto mám už dosť dlhší čas a neviem čo s tým :/ .... vyzerá to ako jazva (červené , hladké..) tak neviem či stresovať alebo čo ... lebo cez víkend ideme na chatu a k vode na Ružinu ....