Všeobecný lekár pre dospelých - Jazero, Košice

tish1986
14. aug 2014

Ahojte, hladam lekara pre mna a manzela v mestskej casti Jazero v Kosiciach. Poradite niekoho? Alebo odporucite, komu sa vyhnut? 😉 V poliklinike je vela mien, nevieme, koho vybrat. Vdaka

danculik
14. aug 2014

@tish1986 ahoj ja som to riesila pred 7-mimi rokmi...a chodime ku doktorke Geceovej...je to druhom poschodi hned ako vyjdes z vytahu...na velkej chodbe to je..a som s nou spokojna... 😝

miysa
21. mar 2016

@tish1986 Ahoj, chcem sa opytat koho si nakoniec vybrala ? Momentalne riesim tu istu situaciu,
vdaka, Misa

tish1986
autor
21. mar 2016

@miysa vybrali sme dr Frigovu, nebol ziadny problem, ale nemozem ju zas asi ani odporucit, taka "stara skola". Skor si vyberte dr Dolobaca, ten je na poschodi nad Frigovou, boli sme pri nom, ked ju zastupoval a aj on aj jeho sestricka sa mi pristupom omnoho viac pozdavali.

miysa
21. mar 2016

@tish1986 ku Dolobacovi chodime s detmi 😀je super, hladame pre dospelych .. Vas zobral ?

tish1986
autor
22. mar 2016

@miysa ahaaa, prepac, ja som to zle precitala. Tak co sa tyka lekara pre dospelych, sme u dr Ganajovej, je skvela, a sidli v centre. Ma aj Facebook: https://www.facebook.com/DiagmedAmbulancia/?fre...

miysa
24. mar 2016

@tish1986 dakujem za info aj typ, vyzera mila a sympaticka 🙂 Sme sa dohodli s muzom ze pockame kto nastupi 1/4 a potom ak budeme riesit 😉