Výmena bedrového kĺbu

77andrea
29. dec 2015

Dobrý deň mňa čaká operácia 27.1.2016 chcela by som vedieť ako dlhá je hospitalizácia v nemocnici a následne rekonvalescencia? Ďakujem 🙂

kakakina
29. feb 2024

@ingridgibova v utorok som sa vrátila z Dudiniec a mozem len veľmi , veľmi odporúčať.Procedury, čistota, jedlo a ta voda je perfektná.Bola som vRubíne

ingridgibova
1. mar 2024

@kakakina ďakujem veľmi pekne

ingridgibova
1. mar 2024

@kakakina keď sa môžem ešte opýtať po akej dobe po operácii ste išla na liečenie a keď sa dá aj po operácii ako to prebieha a či to bola neznesiteľná bolesť ďakujem veľmi pekne

kakakina
1. mar 2024

@ingridgibova bolesť bola znesiteľná,hneď po operácii tlmia liekmi.Po 4 dňoch som bola doma,a to už bolesti iba slabli .Bolela vlastne iba ta rezná jazva.Klb vôbec.Lekar mi odporučil kúpele po 4 mesiacoch ,išla som po 5 mesiacoch.Kazdy sa ma pýta či by som išla na operáciu ešte raz,keby som vedela čo ma čaká.Ja vravím,určite áno ,bez premýšľania .Cakáš na operáciu?

kakakina
1. mar 2024

@ingridgibova kľudne sa pýtaj čo ta zaujíma,určite tu rady poradíme a pomôžeme,aj mne tu baby pomohli pripraviť sa na operáciu

ingridgibova
1. mar 2024

@kakakina mam termín 10.5 Košice Šaca tak trošku stres

ira25
1. mar 2024

@ingridgibova ahoj ako dlho si čakala na termín.
Neboj bude dobre ,boli tam moje dve známe.n
V lete som bola s jednou v kupeloch a ukázala mi jazvu po výmene kĺbu....nádherná mala jazva, chôdza krásna nik by nepovedal,že má nepovedal,že je krátko po výmene kĺbu a chodila tam aj na rehabilitáciu a potom kúpele Bojnice.
Ja zvažujem tiež Šacu,len u mňa je to trochu komplikované .

ira25
1. mar 2024

@ingridgibova máš vybraného ortopéda?

ingridgibova
1. mar 2024

@ira25 nie nemám

ingridgibova
1. mar 2024

@ira25 na termín keď vezmem tak od júna čiže 10-11 mesiacov

ingridgibova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingridgibova
5. mar 2024

@kakakina som z východu tak keby si vedela poradiť bližšie kúpele a koľko sa platí za operáciu kĺbu aj liečenia ďakujem

kakakina
6. mar 2024

@ingridgibova za operáciu som v Poprade neplatila ani cent.Kupele sú napr.v Bardejove ale mne odporučili Dudince koli vode, vraj je na pohybové problémy najlepšia.Platila som keďže som nebola v sezóne 5€ za deň .

ingridgibova
6. mar 2024

@kakakina ďakujem veľmi pekne mne vraveli že budem platiť 500 eur za operáciu a ako brebiehala u vás operácia liečenie rekonvalescencii a po akoj dobe ste už mohla ísť do práce ďakujem veľmi pekne za odpoveď

ira25
6. mar 2024

@kakakina tiež mi bol doporučený Poprad.
Mala si vybratého dr. ktorý ťa operoval?
Áno kúpele na východe sú aj Bardejovské lenže hoci liečia aj pohybovky predsa len treba vyberať podľa prameňom...áno Dudince super,ale ja teraz nedám dopustiť na Lúčky,mne veľmi pomohli na kĺby a ak neberiem odvahu na výmenu kĺbu,tak pôjdem tam.

ira25
6. mar 2024

@ingridgibova môžem sa spýtať aky problém máš s kĺbom...bolesti,alebo iné.
Mojej známej dcéra tiež platila v Šaci 500 E.,lenže ona si vybrala operátora...tuším primár ju operoval

kakakina
6. mar 2024

@ira25 nemala som vybratého lekára ,operoval ma primár Kŕč,a môj ortopéd dr.Palko.Som aké veľmi spokojná ,a odporúčam Poprad.Ak mas bolesti ,neboj sa operáciu zvládneš .Ja len ľutujem,že som toľké roky trpela.Fakt to nieje nič strasne.

ira25
6. mar 2024

@kakakina ja teda bolesti nemám,ale kĺb mám zablokovaný,takže šnúrky viazať,zips a ponožky sú pre mňa ťažký oriešok.
Inak mam ísť na konzultáciu k dr Murckovi... poznáš ho ?

kakakina
6. mar 2024

@ira25 počula som,že je tiež dobrý .Ak nemáš bolesti a nemáš ešte klb zničený ,tak to skor rehabilitaciami skús ešte.Ono čím neskôr tým lepšie .Ja som mala coxartrozu 4 stupňa

ira25
7. mar 2024

@kakakina ďakujem,no mám tiež coksatrozu 4 st.,ale bolesti nemám,len som není schopná napr.obut ponožky,ostrihať na nohách nechty....jasné keď dlhšie chodím a robím tak potom ma bolia kĺby.