Vypadávanie vlasov a tvoriaca sa plešina u manžela

26. okt 2021

Pekný večer, vedeli by ste mi odporučiť prípravok, ktorý ozaj funguje na rast vlasov, zabraňuje vypadavaniu vlasov... Problém nemám ja, ale manžel... Pýtam sa skôr na Vaše reálne skúsenosti než reklamu 😄... Ďakujem 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
26. okt 2021

muzovi nepomoze nic okrem transplantacie.. zial plesinka u muzov je bezna ..

amelie2017
26. okt 2021

Muzovi najlepsie zabral gillette mach 3. 😀 uz kratko po 20tke.

monik83
26. okt 2021

Môj manžel si natieral pokožku hlavy konopným olejom, vlasy mu lepšie rastú aj tam kde nemal vlasy, on mal pleseň vo vlasoch a zostali mu také fľaky bez vlasov

autor
26. okt 2021

Podľa mňa to nie je také strasne, len v strede trosku pomenej vlasov... Možno je to aj dedičné, no jemu to začalo vadiť... Ma 33r

karamelka1234
26. okt 2021

Skúste activator Marbo svagrinej pomohol a celkom dosť

zuzika19
26. okt 2021

Neviem ako u muzov, ale mne osobne na vypadavanie vlasov pomohlo probio a kolagen od ceskej firmy

syslik81
27. okt 2021

muzi a zeny su zasadny rozdiel.... videli ste behat zenske s plesinkami ako muzi??? nastastie nie - i ked par vynimiek ale tam ide o chorobu vacsinou ... muzi hold plesateju .. aspon nieco ked my uz toho mame ovela viac-celulitida,prechod,menzes etc... tak nech si uzivaju aspon tu plesatost

nevenka
27. okt 2021

@syslik81 presne, moj ma sediny od 20-ky, vserci bratia to maju po otcovi a plesinka sa postupne tvori tie, vyraznejsie po 35. Ja mam 38 a ani jeden sedivy vlas, ale hormony mi zas rovia ine veci. A to wom aj doat chlpata lebo testosteron mam vyssi cely zivot. Njz, netreba asi chciet byt dokonaly.

Autorka, daco pomoct moze, podla mna najviac moze zabrat strava, dostatok mineralov, selen, zinok, mozno uz spominane byliny, hlavne tie ako maca, zensen, atd...
Mne istu dobu, na lupiny ale, zabrala Rozmarina od Modrej pupavy, ale je to bylinny olej, teda vmasirovat do pokozky hlavy, masirovat, nechat este posobit a potom unyvat vlasy bezsulfatovym samponom. Ale je to mastne a mne sa to nechcelo, nie este chlapom. Ale skuste. Mojmu sa to nechcelo, on ale ma seboreu vo vlasoch. Na to mu prekvapivo zabrala lacna Schauma proti lupinam, pre panov. Ziadne sampony z lekarne...To znaci, ze kazdy je iny, ale treba skusat teda.

tosomja
27. okt 2021

Je rozdiel plesina a mapy bez vlasov. Plesateniu nezabránis, a tie mapy sa volajú alopecia, ale to je už na kožnú.

mbta
5. apr 2022

@monik83 prosim,ktora konopna mast konkretne,ci je to jedno?a k z obchodu,mozem poprosit znacku? dakujem...mam plesen na pokozke,idu mi vypadat vsetky vlasy

monik83
5. apr 2022

@mbta my máme skúsenosť len s týmto olejom https://kvitok.sk/produkt/organicky-konopny-olej/