Vyrážky na rukách po pôrode

lubaska
28. máj 2013

Baby, hľadala som tu v archive nieco k tejto teme, no nenasla som, tak sa pytam: nemate niektora problem s tym, ze po porode sa vam robia na rukach (lakte a ramena) male, zacervenane vyrazky? ja som to nikdy predtym nemala, myslela som, ze je to od teloveho mlieka, ktoreho znacku som zmenila po porode, no uz vyse pol roka ho nepouzivam - vratila som sa k starej znacke a nic... a netusim z coho to moze byt... alergie som nemala nikdy ziadne... vopred vdaka za kazdu odpoved!

sendy182
28. máj 2013

@lubaska ahoj nemôže to byť exém?.......ja by som šla ku kožnej nech mám istotu..... 😉

lubaska
autor
29. máj 2013

@sendy182 ked ja sa chcem vyhnut koznej, este som tam nikdy nebola a nelaka ma to vobec... hm... a exem z coho? raz su viac viditelne inokedy minimalne....

ivana149
29. máj 2013

ahoj , ja som sice mala sekciu, ale mam tiež vyražky, nikdy som ich nemala, po stiahnuti obväzu nad jazvou som mala vyražky všade od jazvy až po krk. brala som dithiaden tak mi to zmizlo, ale tie na ramenach mi ostali, a ničim nechcu zmiznuť možno časom 🙂

sendy182
29. máj 2013

@lubaska 😀 😉 ........je to istejšie aspoň budeš vedieť ako postupovať.......exém môžeš mať aj po čistiacom prostriedku, so zimy aj pod.......stres,námaha toto všetko je spúšťačom exému......často vymizne i sám no vie sa i vrátiť 😉..........

lubaska
autor
30. máj 2013

@ivana149 aj ja som mala sekciu, rana bola ok, ziadne vyrazky ani nic podobne, len tie ruky ma zlostia... a uz je 9mes po porode cize nacase aby zmizli....

ivana149
30. máj 2013

@lubaska ja som po pôrode 12 týždnov, tak to asi tak skoro nezmiznu čo? tak jedine na kožne ☹