Vyrážky na zadku

20. júl 2022

Poradte baby nieco rychle a ucinne ako sa ich zbavit, o tyzden idem k moru a cely zadok bolave vyrazky, nikde inde na tele nema jednu jedinu vyrazku, cele leto nosim vzdusne saty, ziadne nohavice, bavlnene nohavicky, nesedim cely den, neholim si zadok, a aj tak je zadok plny vyraziek, kupila som si brazilky, no ani si neviem predstavit te si ich obleciem k vode😢 onak tento problem mam dlho, nie te len teraz sa mi vyhodili… diky

tosomja
20. júl 2022

A prečo to riešiš teraz pred dovolenkou keď inokedy nevadia? Urobila by som si kúpeľ v hypermargane a natrela sudokremom. Alebo nejakú masť na akné

anita6666
21. júl 2022

Liečba tohto neduhu trvá aj pol roka,za týždeň neurobíš nič...minimálne z fázy zápalu ich vieš dať do kľudu,avšak "fľaky" po vyrazkach ti ostanu tak ci onak

autor
21. júl 2022

@tosomja lebo doma mi to je jedno, okrem manzela nikto moj zadok nevidi, teraz ma to trapi lebo po dlhych rokoch ideme k moru s partiou, budem tam v plavkach a vyzera to hnusne

autor
21. júl 2022

@anita6666 ok ale co dat ako prvu pomoc?

evinka400
21. júl 2022

Skus zinkovu mast. Je bez predpisu. Stoji par eur. Ak to mas rozsiahle, chod k obvodnej, nech ti predpise nieco ucinnejsie. A po sprchovani sa vzdy vydrhni suchym uterakom. Je to masaz a peeling v jednom 🙂

karhu
21. júl 2022

prva pomoc je vydrhnut si zadnicu mydlom a drsnou hubkou zakazdym ked sa sprchujes, co je 2x denne

alexka89
21. júl 2022

Vôbec by ma to netrápilo že mi uvidia vyrazkovy zadok....opalis na dovolenke a už ti to tak nebude vidieť ...skús si kúpiť vitamín b a zinok alebo nech ty muž potiera domácou pálenkou alebo alpou