Z čoho mám zvýšenú teplotu?

2. feb 2023

Už vyše týždňa mam okolo 37,3-37,7
Nekaslem, nekycham, neboli ma nič. Doktorke to bolo tiež divne. Výsledky moču okej. Zajtra mam ísť na krv ráno. Stalo sa vám už niečo také?

kitycat
2. feb 2023

Vypni kurenie? 🙈

fajnova
2. feb 2023

Áno, stalo sa mi to. Dlhodobo som mala zvýšenú teplotu. Potom som si prestala merať 😁

autor
2. feb 2023

@kitycat veľmi inteligentné

dadka128
2. feb 2023

A preco si ju meriaš ? Aj sa cítiš zle ?

akje
2. feb 2023

@fajnova 😄😄

autor
2. feb 2023

@dadka128 ako sorry ale hľadám odpovede nie otázky

eliska105
2. feb 2023

Mala som, na nič sa neprislo asi len stres a vycerpanost a znizena imunita

loliki
2. feb 2023

Ako sorry, ale odkiaľ to my máme vedieť? 😀 Viróza. Uhádla som? Zajtra ideš na krv, tak počkaj na výsledok. Za všetko, ale fakt za všetko píše každý na MK. Dnes napr: Aké je počasie?

mikadooo
2. feb 2023

Ahoj, choď na tú krv. Nechcem strašiť, poznám jeden jediný prípad a bola to leukémia (prepáč za úprimnosť). Verím silno, že to nebude tvoj prípad. Ten chalan mal teplotky dlhodobo a žiaľ, neriešil to. Potom ešte poznám jedno dieťa, ktoré má štandardnú telesnú teplotu cca 37 stupňov (ale hýbe sa mu to 36,9-37,1) a je úplne zdravé 🤷. Proste je len trošku mimo bežnú normu...

slavomira236
2. feb 2023

@mikadooo ja má tiež teplotu štandardnú 37 v zime aj 37,2aj keď mám horucku horim na teplomery mi viac neukaze

zuzana76
2. feb 2023

@autor moj syn maval zvysenu teplotu 37,4 asi dva tri roky, tiez mi lekarka povedala, nech nemeriam, vysledky krvi mal v poriadku, potom nasledne som prestala merat, lebo som uz bola na tom zle ja, ale o nejaky cas na to sa zistila celiakia

jexica
3. feb 2023

mala som bola som tehotna cely cas som mala teplotu okolo 37,3

dadka128
3. feb 2023

No este si aj drzá 😃 ako sory ale nemáme to ako vediet preto som sa pytala a snad dokazes odpovedat na otazky.. pretoze isto ta donutilo nieco , aby si si zmerala teplotu

katarinka89
3. feb 2023

Ale ved aj l lekárovi keď ideš sa najskôr popyta a potom vyšetruje......my ta tu nepoznáme, moc si toho nenapísala a chceš od nás ortieľ

loliki
3. feb 2023

Čo ti povedal lekár? Všetko OK?