Zaberajú šumivé tablety magnézia proti úzkosti a stresu?

dominikatomas
30. júl 2021

Dobrý deň. Začala som asi dve dni brať magnezium šumivé tablety. Kedže mam narocnejsie obdobie a viac stresu a mozno aj uzkosti ebriem kazdy den 1x denne sumivu tabletu.
Po dvoch dnoch sa mi zda ked uzijem tu tabletu , že som taka trochu ako otapena, unavejesia ale aj kludnejsia. NEMUSIM SA OBAVAT, ZE MI SKODI? ale ze skor pomaha?

allie458
30. júl 2021

Magnezium je celkom bezpecne a sumive tablety nezvyknu mat vysoky obsah. Ak by ste sa predavkovali tak by sa to prejavilo najskor hnackou, vtedy je dobre znizit davku. Idealne je magnezium brat pred spanim (tak mi to odporucila neurologicka) prave kvoli tomu ze uvolnuje svalstvo.

dominikatomas
autor
30. júl 2021

@allie458 aha ,lebo ja ho berem rano.. zato som taka malatnejsia a mam taky nizsi pulz? tak ja berem 1xdenne tie tablety takze predavkovanie urcote nehrozi

allie458
30. júl 2021

@dominikatomas ja som to mala tiez ked som ho zacala brat a odkedy ho beriem pred spanim tak je to v pohode, velmi mi to pomohlo na uzkosti, nervozitu, spanok, travenie atd.

dominikatomas
autor
30. júl 2021

@allie458 vazne?cixe dat si ho pred spanim radsej a pohofr? Lebo Rada By som sa aj v klude uz najedla a aby mi travilo

katkami123
30. júl 2021

V šumivých tabletkách je minimum ešte kopu z toho ti ostane v pohári. Treba užívať v tabletkách. Dobrý je napr.magnerot