Zápal trojklanného nervu - liečba a skúsenosti

lamadea
20. mar 2018

Ahojte, mal z Vas niekto zapal trojklanneho nervu? ako Vám to. liecili?..

natalia
18. nov 2022

@zuzanka.zuzu dibry den vam sracila lem milgama??
@lamadea

busik
10. júl 2023

niky 1141997 Ahoj moja . Je to hrozne, čo nás postihlo. Mám presne to iste čo ty. Napíš mi, ako ti to dopadlo. Diky

busik
10. júl 2023

@niky1141997 Ahoj. Mne sa presne stalo čo aj tebe. Napíš prosím, ako si dopadla.

niky1141997
17. aug 2023

@busik Ahoj😚No nedopadla som zatiaľ nijako.Poslali ma po poslednej hospitalizacii v Decembri na hematológiu.A tam sa prišlo na to že mám na 90% systémový Lupus a preto sa mi toto všetko deje.Nonstop sa mi trasú nohy,migréna,hučí mi v ušiach,narušený sluch a zrak vplyvom odumretých nervov v mozgu.Posledná MRi ukázala že mám zväčšenú žilu už aj na ľavej strane mozgu na 8mm,pravá strana 12mm🤦‍♀️A to tá žila mi vlastne narušila a spôsobila odumretie tých nervov.Je to hrozné fakt a neprajem to nikomu,hlavne aj tie bolesti čo mám nonstop😡takže v mojom prípade by som naozaj bola šťastná keby mám len zápal trojklanného z ktorého by som sa vyliečila a neskončila na ID😥😥

busik
19. aug 2023

Ahoj niky. Tak trojklanny nerv to nemám, ale že je to Bellova obrna. Už sedem týždňov sa stým trápim a niako sa to nezlepšuje. Uvidím ako ´dalej. cau