Zápal zubného nervu

seron2
11. jún 2023

Ahojky neviete mi niekto poradiť čo s tým bol mi zistený zápal zubného nervu . Moja zubárka mi to vyčistila a dala dočasnú plombu avšak stále to príšerné boli nemôžem na Tom hrýzť ten zub je na dotyk veľmi bolestivý . Brala som aj antibiotika NATO týždeň no na mesiac bol pokoj s bolesťou teraz zasa strašne bolí . Objednaná som k zubarke koncom juna no čo s tým dovtedy . Ďakujem za slušné rady 🙂.

bororka
11. jún 2023

@seron2 volaj jej zajtra, a nech ťa vezme skôr. Termín na konci mesiaca ti je nanič, keďže vtedy by ti zdravý zub uzavrela. Zbytočne budeš trpieť.

nelca0510
11. jún 2023

@bororka no ja keď som toto mala,tak mi to zubár nechal otvorené. Kvôli zápalu a až potom som dostala o pár týždňov plombu. Volaj hneď zajtra,možno bude treba preliečiť ešte raz.

seron2
autor
11. jún 2023

@nelca0510 a prešlo ti to nemuseli vytrhnúť zub? Mna to miesto čo zaplonbovala docasnou uz neboli zasa v inom mieste v Tom isto zube to začalo strašne bolieť.

nelca0510
11. jún 2023

@seron2 nemusel,môj zubár vie,čo robí :D no keď zaplombovany zub boli,treba ho otvoriť lebo sa tam niečo hromadi

bororka
11. jún 2023

@nelca0510 tak som to myslela. Proste nech ide čo najskôr, lebo termín na konci mesiaca stratil zmysel, keďže ju to teraz bolí.