Zaseknutý nerv

8domcatko888
20. máj 2014

Ahojte chcem sa spytat. Mam velke bolesti chrbtice, take pichlave, bolia ma kriza ale aj krcna chrbtica. Tabletky ani masticky mi nepomahaju. Teraz najnovsie ma asi pred tromi dnami ,,seklo,, medzi krkom a ramenom.. Zacala ma s toho boliet cela ruka a vcera som si vsimla ze mi zacala opuchat ruka. Boli ma aj zapastie aj laket. Mam tam akoby opuchnutu zilu a zacinaju ma uz boliet aj prsty. Myslite ze ide o zaseknuty nerv? Alebo to mozu byt aj priznaky reumy? Casto ma bolievaju aj nohy a kolena..a neviete co by mi pomohlo? Nejaky ,,domaci recept,, alebo tak. K lekarovi sa teraz nedostanem. Dakujem pekne

jaja1979
20. máj 2014

@8domcatko888 Rychlo k lekarovi, moze to byt krvna zrazenina v cieve, ktora brani prietoku krvi, vobec by som neriskovala v tomto pripade

map0007
20. máj 2014

@8domcatko888 mňa to tatko bolelo tyzden a už som to vzdala a sla som ku svojej a potom na neurologiu,dali mu lieky a už troška lepšie.Mňe trply prsty ba ruke.Dávala som si magnezium a mig 400 aľe už aní tonepomáhalo,Skúsiť mozte aj vitamín thiamin aj tén pomáha ale radšej ak to neprejde k lekárovi

danielahamar
20. máj 2014

choď sa dať napraviť, ono ti potom tú ruku uvoľní a prestane ti opúchať 😉 hoci ma napadlo, že vlastne svokre začala puchnúť celá ruka, mala zaseknutý nerv, ale keď máš aj iné bolesti, tak si myslím, že to máš vyhodené

8domcatko888
autor
20. máj 2014

Len ja sa k lekarovi dostanem az v pondelok.. magnezium si davam a aj k neurologicky som chodila davnejsie nic mi s tym nerobila len som chodila na elektroliecby.. uz som si na bolest chrbta aj zvykla, ale teraz ma boli cele rameno a ruka, uz sa to neda vydrzat..

8domcatko888
autor
20. máj 2014

@map0007 a co ti povedali s coho to je?

map0007
20. máj 2014

@8domcatko888 doktorka mi povedala a pýtala sa či som nerobila niejake pohyby.🙂A ja no malovala som a to hore dole na stoličku🙂Tak vravela,že to je s toho a čudovala sa že malujem ale mňa to baví🙂Že to mam s chrbtice a rýchleho zlého pohybu.Že to nemám preháňať a dala mi lieky.Že ak nezaberie tak ma pošle na rengen.Ale už necítim bolesť,zmiernilo sa to liekmi.🙂Mňe sa to stáva že mám takéto stavy hlavne aj s toho nlbeho počasia čo bolo.Tak ak Vám to neprejde tak fakt chodte k lekárovi,hoci aj na pohotovosť,možno Vám niečo pichnú na uvoľnenie🙂

8domcatko888
autor
20. máj 2014

Fuu dakujem pekne asi pojdem lebo uz mi aj prsty opuchaju

milagrosss20
20. máj 2014

@8domcatko888 chod chod na pohotovst moze byt tromboza

8domcatko888
autor
20. máj 2014

Tak idem prave na pohotovost, drzte palce

lenbea
21. máj 2014

@8domcatko888 na tie kolena a ine bolesti klbov pomaha kosihoj. a na zaseknuty nerv, skus si naťahovať tu časť do opačnej strany ako citiš, že je zaseknuta. mne to trochu pomahalo, ked som mala krk zaseknuty, alebo medzi lopatkami.

dadadada1
5. dec 2017

Dobre rano, uz tyzden ma boli na lavej strane chrbta. Bolest akoby vychadzala spod lavej lopatky smerom do lavej ruky. Nedokazem lezat na pravej strane, mam pocit, akoby mi nieco tahalo lavu ruku. Poradte mi prosim, co na to. Dakujem

kikina84
15. dec 2017

@8domcatko888 ahoj..ako si vtedy dopadla?manžel má bolesti ..má pravdepodobne zaseknutý sedací nerv..v pondelok ide dr.a nevieme čo ho tam čaká.. či sa to nejak obpicha..alebo nasadia lieky.dakujem

jardia
15. dec 2017

@8domcatko888 ako si vtedy pochodila ?

8domcatko888
autor
16. dec 2017

@kikina84
@jardia ahojte tak mne vtedy dali infuzie na uvolnenie svalstva plus tabletky..vsetko skrcnej chrbtice.bohuzial mam to stale,beriem lieky ale su dni ked ani to nepomaha

kikina84
16. dec 2017

@8domcatko888 a nenavrhla ti operáciu alebo nejaké rehabilitácie?

8domcatko888
autor
17. dec 2017

@kikina84 na.cvicenia aj elektroliecby som chodila.ale velmi mi.to nepomohlo

barborka37
4. júl 2021

@8domcatko888 revita vit mi pomahal najvaic a ani chodit som uz nevedela poriadne cele prava atrana nervi sa mi jebkali,aj krcna chrbtica,aj cela chrbtixa ani mi nevedeli co mi je...

barborka37
4. júl 2021

@dadadada1 revita vit....

barborka37
4. júl 2021

@barborka37 prepacte revita nerv

dadadada1
4. júl 2021

@barborka37 ďakujem

barborka37
5. júl 2021

@dadadada1 ja som mala strasne velke problemi,a po jeden a pol tyzdni som si vsimla obrovsky pokrok a to so mnou uz nevefmdeli co robit,sice to neni lacna zalezitost ,lebo 16 euro to stoji ....

mauuu
16. jan 2023

@8domcatko888 ahoj, ako si dopadla prosim s tym nervom?Co ti pomohlo?Ja sa s tym trapim rok a pol milion vysereni, rehabilitacii, masaze a pod a nic.Uz neviem co mam robit

8domcatko888
autor
16. jan 2023

@mauuu ahoj tak isto stale sa s tym trapim. Chodila som na infúzie, rehabilitácie, elektroliecbu, lieky... Stale dookola. 🤦‍♀️

mauuu
16. jan 2023

@8domcatko888 to je hrozne, ani u mna to neprechadza absolutne.konkretne medzi lopatkami az po krk a picha mi dopredu do prs, magneticka neukazuje nic 😞 som zufala, a ja cvicim uz 10rokov.Čo to ma stale bolelo, rameno, laket a pod ale stale to prešlo no toto …

8domcatko888
autor
16. jan 2023

@mauuu aj ja som bola na magnetickej a tiež nic sa neukázalo mne to niekedy výstreluje aj do ramena